Joanna - ocena (1) Niesamowity gość przed świętami Bożego Narodzenia zepsuła mi się zmywarka.... Joanna Stanisław - ocena (1) Bardzo szybko i sprawnie, nie potrzeba kupować nowej zmywarki, polecam :) Stanisław Ala - ocena (1) Wszystko OK ! Polecam pełen profesjonalizm ! Ala
K. - ocena (1) bardzo dobry i solidny specjalista. przede wszystkim slowny, o co trudno w... K. Adam - opinia (1) Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pan Mieczysław zna się na swoim fachu.... Adam jobe - opinia (1) Od pierwszego telefonu do zakończenia naprawy (łącznie z końcowym... jobe Il - opinia (1) Rzetelny fachowiec. Punktualny i solidny. Polecam. Il Ja - opinia (1) Polecam, szybka naprawa w dobrej cenie, cenne uwagi oraz miła rozmowa w... Ja Karolina - opinia (1) Bardzo dobry specjalista, widać, że zna się na swojej pracy. Bardzo miły i... Karolina Aleksandra S. - opinia (1) Szybka i profesjonalna naprawa zmywarki. Otrzymałam sporo rad odnośnie... Aleksandra S. Piotr - opinia (1) Świetny specjalista. Ekspresowa naprawa, doskonały, miły kontakt! Gorąco... Piotr Artem - opinia (1) Naprawa zmywarki - szybko i sprawnie Artem Natalia - opinia (1) Polecam, szybko sprawnie i nie drogo Natalia Natalia - opinia (1) Polecam, szybko sprawnie i nie drogo Natalia Natalia - opinia (1) Polecam, szybko sprawnie i nie drogo Natalia Daria - opinia (1) Rewelacja! Świetny fachowiec, który woli naprawić niż wymienić, przystępne... Daria Katarzyna - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Usterka zlokalizowana i naprawiona w ciągu chwili w... Katarzyna Klaudia - opinia (1) Miałam szczęście, bo Pan przyjechał do mnie w ciągu pół godziny od telefonu... Klaudia B - opinia (1) Polecam usług Pana Tomka, to juz drugi raz korzystam z jego pomocy. Szybko,... B Piotr - opinia (1) Tylko mogę tego Pana polecać !!! Terminowo, bez naciągania na części - W... Piotr