Szukam stylistki i wizażystki stylu z 3city (19) Witam, To jeszcze nie wiosna a ja czuje, ze potrzebuje zmiany. Niedawno... domea HIRUDOTERAPIA POZNAN (1) JEZELI CHODZI O KURSY TO ORGANIZUJE JE PROFESO=JONALNIE BIOGEN W OPOLU.A NIE... WDZIECZNA nr. do sklepu fryzjerskiego w lotni (1) czy ktos ma nr. do sklepu z artykulami fryzjrskimi w lotni Eve
OKAZJA sprzedam kosmetyki vichy, avene, la roche (4) dostalam jako gratisy do kosmetyków, zaparszam do kupna ewulek PROMOCJA LOK GDYNIA KURS PRAWA JAZDY DLA KOBIET!!! (1) 8 marca 2010 rozpoczyna się KURS PRAWA JAZDY w LOKu GDYNIA przy... Lichenes porzadki w szafie (1) mam do sprzedania troche ciuchow w ktorych juz nie chodze zapraszam do watku... aga PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW!!! (2) WITAM! Zajmuję się przedłużaniem i zagęszczaniem włosów. Z klientkami... Hania nowe ubrania firmowe z uk (1) kontakt alex.sz@wp.pl sprzedam 1. marynarkę firmy MORENA nowa rozmiar... alexandra.s Fryzjer za Manhatanem we Wrzeszczu (14) Czy ktoś słyszał o fryzjerze za Manhatanem na jakiejs malej uliczce , podobno... asienkaj wasze opinie i rady - przedluzanie włosów (1) mam zamiar przedluzyc sobie włosy ale kompletnie nie wiem jakie wybrac, jak... sara03 Sprzedam perfumy Lacoste Touch of Pink 90ml (1) Mam do sprzedania perfumy Lacoste Touch of Pink, niestety opakowanie... kmlynarczyk Zapach meski paco Rabanne sprzedam (1) MAm do sprzedania meski zapach paco rabanne oryginalnie zapakowany... anna Prosta praca przez internet- ocenianie produktów. (2) Witam. Praca polega na ocenianiu produktów przez internet (ubranie, AGD,RTV,... ssxss Sprzedam kurtkę zimową i golf RESERVED (1) http://www.allegro.pl/item916355560_dluga_ciepla_kurtka_tmf_rozm_42.html... Agas usuwanie blizn potrądzikowych laserem (5) Czy któraś z Was usuwała blizny laserem? Ja się zastanawiam, ale koszt jest... pieroszka gdzie jakies plaszczyki w promocji? (1) takie 3/4 troszke za pupe :) emi3city kris art (3) polecam p.Krzysia z zaspy jestem b zadowolona nie jest tanio ale,warto! Majka78 body jet (2) Witam serdecznie! Chciałabym zapytać, czy któraś z Pań poddała się zabiegowi... mimi Wizażystka i stylistka (1) Jestem agentka i poszukuje klientek dla swojej wizażystki zainteresowane... Malwina Agentka poszukuje klientek dla Stylistki-wizażystki (1) zainteresowane Panie proszą o kontakt emailowy malka1989@yahoo.pl Malwina