Moderna

Deweloperzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 501

Właściciel mieszkania , Bartosz - ocena (1) Osiedle Lazurowe, przy Niepołomickiej. Oddanie fod użytku wiisna 2023r.... Właściciel mieszkania , Bartosz Maria - opinia (1) Z samego zakupu jestem zadowolona, porównałem kilka ofert w śródmieściu i... Maria franz - opinia (1) Kupiłem na Scali i niedawno odebrałem mieszkanie. Raczej nie mam powodów do... franz
Adam - opinia (1) Bardzo slaba jakosc wykonczenia Awarie hydrauliczne w Scali i fatalny serwis Adam Karol - opinia (1) Dno i tylko tyle napisze co myśle o tej firmie. Unikać Karol Agata D. - opinia (1) Wysoka jakość realizowanych Inwestycji. Piękne części wspólne. Doskonałe... Agata D. Gosia M. - opinia (1) Mimo, ze kupiłam mieszkanie na odległość to nie żałuje. Pani Monika pomogła... Gosia M. Bartosz - opinia (1) Apartament odebrany przed terminem, drobne rzeczy do poprawki przez serwis... Bartosz A - opinia (1) Bardzo wysoka jakość wykończenia, dobra obsługa klienta A Sajmon - opinia (1) Bardzo dobra obsługa w biurze sprzedaży, konkretna oferta i przeprowadzenie... Sajmon Zuzia - opinia (1) Jakość miernej firmy developerskiej, może i do przyjęcia, ale nie za taką... Zuzia Marek - opinia (1) W tej firmie chyba najlepszy jest marketing i obsługa sprzedaży. Wszystkie... Marek Marcin - opinia (1) Poziom wykonania mieszkań jeden z najlepszych w Trójmieście (a mam... Marcin Adam - opinia (1) Niestety jakość wykonania niska, choć pozornie osiedle ekskluzywne. Sposób... Adam Hanna - opinia (2) Ciekawa oferta na stronie skusiła mnie, żeby odwiedzić dział sprzedaży. Zakup... Hanna