Moja opinia o szkole

Jako, że ukończyłem tę szkołę, pragnę o niej napisać kilka słów. Szkoła nie jest wymagająca, bo ma niski próg punktowy (~100 pkt.), więc ludzie po słabych gimnazjach mogą się do niej dostać. Nauczyciele w tej szkole są spoko, tłumaczą dane zagadnienie w jasny i logiczny sposób, więc na lekcjach wszystko ogarniecie. Wyposażenie tej szkoły jest niezłe, ale mogło być lepsze. W tej szkole, możecie spotkać nowych, fajnych znajomych, dzięki temu miło spędzicie czas na przerwach. To tyle z zalet tej szkoły. Teraz nadszedł czas abym opisał wady tej szkoły. Największą wadą tej szkoły jest niestety debilny oraz frajerski dyrektor tej szkoły Marcin H. Osoba ta rządzi i gimbazą i liceum (szkoła ta to połączenie gimbazy i liceum), przez co licealiści są traktowani jak maluchy z gimbazy. Często osoby, które mają 18-nastkę jak źle się poczują MUSZĄ mieć zwolnienie od "mamusi", aby pójść spokojnie na chatę. Kolejną wadą tej szkoły jest "pedagog szkolna" pani Karina P. Osoba ta głównie popyla na swoich szpilach i ma "swoich" uczniów gdzieś. Ba, potrafi nawet wyśmiać szkolno-domowe problemy uczniów. Ogólnie szkoła jest dobra. Więc nie rozumiem negatywnych opinii o niej. Zawsze są gorsze szkoły.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Moja opinia o szkole

Wystarczy zgłosić pewne kwestie do kuratorium .
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Moja opinia o szkole

Cieżko nazwać gimnazium np 31 słabym ,bo wiem że tam było pare osób z Niedżwiednika ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0