Polecam bielec-KI Osteopatia /Fizjoterapia/Terapia manualna dr Aleksander Bielecki D.O.Jestem pełna podziwu za ogromną wiedzę popartą umiejętnościami ,co przekłada się na pozytywny efekt terapii .W moim przypadku została zastosowana terapia manualna wespół z klawiterapią .Polecam obie terapie .Mój przypadek nie należy do najłatwiejszych (tak jak i pacjentka ).Cieszę się bardzo ,że dałam się namówić na wizyty u dr Aleksandra Bieleckiego D.O .Jest to osoba ,która przywraca nadzieje ,zdrowie na poziomie fundamentalnym ,sięga do przyczyny dolegliwości ,czego współczesna ,wyposażona w zdobycze techniki medycyna często nie potrafi osiągnąć ,pozostawiając beznadziejne przypadki samym sobie ,które niekiedy kończą się kalectwem .Takimi też przypadkami zajmuje się dr Aleksander Bielecki D.O trzeba przyznać że radzi sobie doskonale i z wielkim sukcesem . Teraz już wiem że zastosowana u mnie terapia jest żmudna i koronkowa jednocześnie uzdatniająca całe ciało ,co wywołuje właściwą reakcję organizmu i że organizm to wielka machina i wszystko jest od siebie zależne .Wszystkim niedowiarkom takim jak ja ️polecam bielec-KI Osreopatia ,Fizjoterapia Terapia manualna dr Aleksander Bielecki D.O naprawdę warto skorzystać z oferowanego dużego wachlarzu zabiegów ,zabiegi w sposób profesjonalny zostaną dobrane do schorzenia .Serdecznie dziękuję za holistyczną opiekę w moim przypadku wizyty u dr.to tak jak niekończąca się opowieść ,