Klientka - opinia (1) Manicure bardzo niestarannie wykonany. Mam rany na skórkach aż trudno mi myć... Klientka Grzegorz - opinia (1) Super polecam gorąco klimat, profesjonalizm na wysokim poziomie. Panie bardzo... Grzegorz Gorąco polecam (2) Polecam usługi w Moments Day Spa. Szczególnie ostatni jaki miałam... Natalia
Relax gwarantowany (1) Skorzystałam z usług kolejny raz. Miła obsługa, ceny przestępne, dobra... Kasia Bardzo przyjemne miejsce (1) Bylam pierwszy raz w tym Spa i zrobiło na mnie b. Pozytywne wrazenie. Obsługa... Elżbieta Zdecydowanie polecam! (1) Polecam wszystkim salon! Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta i... Maria Polecam (1) Fantastycznie, miło, profesjonalnie. Polecam kartę podarunkową! Karolina Najlepiej (1) Nigdy nie byłam fanką wizyt w SPA, po wizycie w Moments zmieniłam zdanie :)... Gosia polecam (2) byłem, skorzytsałem, wysłałem żonę, waracamy. :) Bardzo piękne wnętrza,... Tadeusz Profesjonalnie i z klasą! (1) Długo szukałam salonu, który oprócz szerokiego wachlarza usług, będzie... Anna Tam czas płynie inaczej. (1) Korzystam regularnie, bo mieszkam po sąsiedzku. Nawet na zwykłej hennie można... Sąsiadka polecam bardzo (1) Do salonu przyjeżdżam z drugiego krańca miasta :), ale naprawdę warto - nie... Marta Uczciwie i Profesjonalnie (1) Odniosłem wrażenie, że pierwszy raz nie byłem naciągany na niepotrzebne lub... Nieśmiały Robert Fajnie :) (1) Polecam. Błogo i relaksujaco.Napewno wrócę. Bardzo fajny zabieg na twrarz z... Danusia