SUZUKI SWIFT Jaki warsztat polecacie?? (4) Jaki warsztat polecacie?? michał Autopilot (14 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (40) Uwaga na zablokowane Szadółki Korki powoli się zmniejszają, ale nie... Radio Gdańsk Autopilot (13 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (21) Korki już tylko we Wrzeszczu W Gdyni i Sopocie spokojnie, ale to wcale nie... Radio Gdańsk
Autopilot (11 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (28) Gdańsk. Rozluźnia się Podwale Przedmiejskie do centrum. Powoli rozluźnia się... Radio Gdańsk Autopilot (12 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (25) Gdynia. Ciasno w rejonie Węzła Wzgórze oraz na estakadzie. Bez większych... Radio Gdańsk Kupię Matiza (1) Jak w tytule, w bardzo dobrym stanie w rozsądnej cenie :) Zdjecia proszę... Mimii skrzyzowanie Okopowa, Podwale, Armi Krajowej (2) witam, czy ktoś wie o co chodzi z zablokowaniem drogi na Chełm (z Podwala... Krzysztof Kupię yamahe r1 200 -203 najchętniej niebieską igłe (1) jak wyżej kicia00 Autopilot (10 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (18) Tłok w Gdyni w rejonie Węzła Wzgórze. Luźniej w Gdańsku na Jana z Kolna do... Radio Gdańsk Gdzie dobry komis motocyklowy? (3) Witam, chcę sprzedać motocykl i szukam dobrego komisu w Gdańsku w dobrej... kam_ol Gdzie założyć alarm do samochodu w Gdyni? (1) Witam! Czy możecie polecić kogoś kto za przyzwoitą cenę założy alarm do... joanna833 KUPIĘ MERCEDESA!!!PILNE!!! (3) Poszukuję Mercedesa w automacie, silnik min. 2500cm3 tylko i wyłącznie... joanna833 sprzedam alufelgi 4 x 114,3 (11) uzywane zainteresowanych zapraszam na maila lub gadu ( w profilu) więcej... Dori Sprzedam - Seat Ibiza 2.0 GTi 96 (1) Witam. Mam do sprzedania Seata Ibize 2.0 GTi 8v 115PS rocznik 96 przebieg... Marek rejestracja zamochodu z zagranicy- ciężarowy do 3,5 tony (4) może ktoś mi pomoże? co muszę po kolei załatwić? jest to auto sprowadzone z... LidiaM AUDI i problem z gwarancją !!!! (9) Powoli tracę cierpliwość na serwis AUDI w gdańsku, mam stałe problemy z... e60 Autopilot (7 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (22) Luźno na Jana z Kolna do centrum Gdańska. Ciasno jeszcze na drogach... Radio Gdańsk Pomysł na autko (3) Niby samochód ma służyc do przemieszczania i już, ale ja uważam, że jednak... Kaninka Autopilot (6 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (20) Uwaga na rozkopaną Elbląską Powoli kończymy popołudniowe patrole tras.... Radio Gdańsk Autopilot (5 maja 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (18) Uwaga na roboty, na Świętokrzyskiej Sytuacja na drogach Trójmiasta powoli... Radio Gdańsk