Może być

ogólnie jesli chodzi o wyposażenie i zajęcia to jest super. Ładnie, miło, czysto. Gdyby tylko nie te ceny... Po prostu żenada. 600 zł za miesiac? dla połowy polaków to jest prawie poł pensji. Ok niby sa umowy z ktorymi jest taniej ale na jakie okresy? dopiero powyżej roku zaczyna się w miare opłacac. O ile ktos ma dobrze płatna stała prace to ok. Ale jezeli ktos nie ma to w tym miesiacu ma 200zł w nastepnym tez ale co jak za 5 miesięcy nagle nie bedzie miał? Musi płacic kare. Powinny być chociaż jakies krótsze umowy dla osób uczących sie. Chętnie bym uczęszczała ale nie wiem co bede robiła za poł roku. Wiec cyrografu nie podpisze wiec macie jednego klienta mniej. Pewnie nawet nie jednego... Zróbcie cos z tymi cenami albo wymyślcie inne umowy bo naprawde az sie czlowiekowi przykro robi jak na to patrzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Może być

Hmmm...
przepraszam Dziecko a skąd wzięłaś to 600 PLN/m-c??!! Chyba się Tobie Club pomylily... Serio...Dobree..... 600 pln hahahahaha!!!!!!!
Totalna Bzdura! ciekawe czego sie napalilaś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Może być

Nie totalna bzdura tylko prawda. bez umowy koszt jest 600pln. wynika to z tego, że w ramach umowy otrzymuje się miesięczną bonifikatę w wysokości 401pln miesięcznie. Proponuję przeczytać swoją umowę a później oceniać innych. Potwierdzam, jeżeli nie wykorzystuje się wszystkich możliwości klubu to nie jest to najtańsza z opcji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może być

Fakt umowy są, ale mnie, to zawsze bardziej mobilizowało do dalszych działań i ćwiczeń. Zresztą o wiele lepiej się ćwiczy z ludźmi, których się zna, bo od razu atmosfera jest taka inna.. domowa;)

Sama osobiści zaszłam w ciąże będąc w połowie umowy, z czym kadra Good Lucka poradziła sobie świetnie. Mój karnet został zamrożony do czasu, aż mogłam ćwiczyć. Teraz znowu uczęszczam na zajęcia i chodzę na siłownie. Nie zmieniłabym klubu na żaden inny! Menadżer bierze pod uwagę szczególnie uzasadnione przypadki, czy zdarzenia losowe, dlatego ja jak najbardziej polecam i nie rozumiem zastrzeżeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2