Mr Dom Sp. z o.o.

Deweloperzy

Gdynia, pl. Kaszubski 7/11

Właściciel mieszkania - ocena (1) Kupiłem mieszkanie u tego dewelopera, w budynku, który do dzisiaj jest... Właściciel mieszkania Alicja - opinia (1) Inwestycja Przystanek Morena. Deweloper obiecywał inwestycje premium.... Alicja Izabela M - opinia (1) Witam ja również nabyłam nieruchomość od dewelopera na Morenie . Nieruchomość... Izabela M
Mieszkańcy przy Powstania Listopadowego - opinia (1) Jesteśmy klientem deweloper Mr Dom i w 2020 roku kupiliśmy mieszkanie w... Mieszkańcy przy Powstania Listop przystanek morena - opinia (1) MR DOM to niestety przykład tzw. patodeweloperki. Inwestycja do dzisiaj nie... przystanek morena Dariusz - opinia (1) Fajna firma, fachowa pomoc , polecam Dariusz Rozczarowana - opinia (1) Drugi raz nie zaufałabym temu deweloperowi. Deweloper nie wywiązuje się z... Rozczarowana Wojtek - opinia (2) Dzień dobry. Nabyłem nieruchomość od #mrdom i oprócz drobnych detali (które... Wojtek Nabywca - opinia (1) Kontakt z Deweloperem na wysokim poziomie. Tak jak napisał mój poprzednik,... Nabywca Piotr - opinia (2) Niestety nie będzie to pochlebna opinia mimo wielokrotnych prób porozumienia... Piotr