Lil - ocena (1) Nie polecam. Agent udaje, że nie pamięta ustaleń dotyczących sprzedaży.... Lil Agnieszka - ocena (1) Mieliśmy przyjemność kupować mieszkanie za pośrednictwem biura Muskat &... Agnieszka Simon Hammershoj - opinia (1) Thanks to Agnieszka and her colleagues at Muskat & Witcher. They helped... Simon Hammershoj
Marta - opinia (1) Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Fachowa pomoc na każdym etapie... Marta Jacek - opinia (1) Z agencją Muskat & Wicher współpracowałem przez dłuższy czas i jestem z tej... Jacek Danuta Matuszewska - opinia (1) współpracę z biurem Muskat & Wicher, a konkretnie z jego przedstawicielką... Danuta Matuszewska Sprzedający - opinia (1) brak profesjonalizmu i zaangażowania w sprzedaż mieszkania Sprzedający Agnieszka - opinia (1) Pani Ada bardzo sprawnie przeprowadzila nas przez cały proces zakupu naszego... Agnieszka Jola - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra opieka... Jola Maciej - opinia (1) Polecam, kontakt, elastyczność czasem w przypilnowaniu moich spraw przy mojej... Maciej Prezentacja nieruchomości (1) Przedstawiciel firmy P. Ada profesjonalnie przygotowała prezentację... Stanisława Barbara - opinia (1) Z całą pewnością polecam to biuro nieruchomości!!! Pełen profesjonalizm i... Barbara Polecam (1) Gorąco polecam biuro nieruchomosci Muskat & Wicher. Pełen profesjonalizm,... Ewa Polecam (1) Bardzo polecam. Mimo iż kupowałam mieszkanie od klienta firmy Muskat &... Joanna nie radze (1) Zenujace zachowanie Pani posrednik z biura prowadzi nie tylko do straty czasu... Katarzyna pełen profesjonalizm (1) Również polecam Panią, o której była mowa w poprzednim komentarzu, miałem... wierny klient polecam firmę , warto z nimi współpracować (1) Z czystym sumieniem polecam firmę a w szczególności Panią Katarzynę Knitter,... marek z Polecam firmę (1) Zdecydowanie polecam Firmę muskat a szczególnie Panią za pośrednictwem,... Marek Fajna firma (2) Kupiłem z nimi mieszkanie .Faktycznie solidnie opiekują się klientami... piotr Maja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo fachowe biuro!!! Polecam wszystkim Maja