Muza musi grać.

:)
Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie).

https://m.youtube.com/watch?v=B4X4rdyXIEw
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poległam przy tej wersji taktyki. Trzeba by użyć dobrego avatara do ożywiania treści.
Cyrano de Bergerac na obcasach. Tego jeszcze nie próbowaliśmy.
http://youtu.be/6JPmVbw_hWo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja pani wyszła z podziemnego metra.
Nie no,... jest świetna.
Wysoki standardzik.
Ma to coś co lubię.

https://m.youtube.com/watch?v=eYQzKDD_T0M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://m.youtube.com/watch?v=3FsrPEUt2Dg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ich Troje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do spania.
Ale już!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akcję wymyślili naziści. Także moja "Hermcia". Atakujący mnie Żydzi mieli wzbudzić we mnie dziki gniew. Ale to szybko rozszyfrowałem, rozmawiali o tym nawet na swoim forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudzoziemcy, których widziałem w miasteczku w ostatnich 4 latach. Agenci wpatrujący się we mnie ostrzegawczo.
Żydzi: cały tłum, chyba ze 100 różnych osób, a może 200, jakbym miał spowodować ich Holocaust albo zniszczenie Izraela.
Rosjanie: ok. 15 osób, z najtajniejszych departamentów.
Amerykanie: ok. 10, dopiero ostatnio, wszyscy typu cwaniak.
Niemcy?: ostatnio, jeden w samochodzie obok mojego autobusu, drugi w centrum miasta.
Arab: jeden jedyny.
Jeden miejscowy policjant i trzech polskich agentów.
Jednym słowem stanie się coś z Żydami. Trudno sobie wyobrazić, jak miałoby do tego dojść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś postanowił rozruszać moją zastygłą sytuację. Wyrzucić mnie z pracy, stworzyć mi trudne warunki życia, zniszczyć mi zdrowie, skłócić mnie z domownikami, z mieszkańcami miasteczka, z Panem. Skłonić mnie do niebezpiecznego wyjazdu za granicę czy też do oddania rodzinie kluczy, podstawić mi kobietę, która odbierze mi majątek. Stworzyć ogólny chaos. Niektóre rzeczy się udały przy tak silnym i długotrwałym naporze. Z góry zakładano chyba, że nie uda się mnie unicestwić. To znaczy była próba, ale została zablokowana.
Niemniej znalazłem się teraz w naprawdę ekstremalnie trudnej sytuacji, jakbym był przez cały dzień rzucany na ściany.
Samobój też jest pewnie blokowany. Jak tak dalej pójdzie, to na pseudoemeryturze, na bólu z fanfarami dobiję do portu śmierci naturalnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak stwierdziło sześć kucharek bardziej przestraszonych ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś niemożliwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech zgadnę: numer trzy i trochę cztery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odwołane? Wystraszyliśmy Smoka? Przestraszył się Filipinki? Nie dostał dostępu? Była to ściema?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem wilkiem.
Wilki dają radę.
Umiejętności walki wręcz.
2m wzrostu, 110kg mięśni.
Bardzo Dobre posługiwanie się siekierami i nożami. Świetna orientacja w terenie. Piwnica pełna mięsnych konserw i słoików.
Zakopanych kilka rzeczy.
Przetrwam. Spoko loko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz pracuję dla Kolektywu, więc nie myślę o jakichś swoich osobistych egoistycznych przyjemnostkach. Muszę żyć skromnie.
Tu w tej akcji masz świetny przykład udawanej wielkiej miłości. Wiemy przecież, że była całkiem fałszywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C dostanie odznakę. Jak będzie twardy, może przetrwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odwołane wszystkie akcje Kolego.
Pozwólmy się ponieść muzyce.
Piatkowymi popołudniami szukam odpowiedzi na tendencyjne, choć trawiace mnie w piątki ;) pytanie: czy kocha się tak naprawdę tylko raz ?

Wiem, wiem bzdetne pytanie.
Ale muza niebzdetna. :)

https://m.youtube.com/watch?v=gSgAlin8Ox8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często bywałem w oborze, gdzie stały krowy, ale w chlewniach praktycznie nigdy. Obora była po prostu najbliżej. Jednak co jakiś czas rozlegał się przerażający kwik - świnki były przygotowywane do transportu i wiedziały o tym. Wiem, że czasem budziło mnie to ze snu rano.
Uważałem siebie za tak mało znaczącego, że bez namysłu niszczyłem wszystkie swoje zapiski, konkretnie paliłem co jakiś czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Depeszow sobie wczoraj sluchalem całkiem fajowsko.
Teraz korków nie ma. Bez przesady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdzie sie nie rusze... opener jest i korki...
Telefonu nie chce, dzieki.. pozbylam sie aby nie miec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cały czas uważałem, że jeśli ta akcja się nie powiedzie, przejdziemy do akcji Płomienny Chłód, która już jest na horyzoncie. I może tak będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Osiedle Warszawska (4 odpowiedzi)

Osiedle Warszawska powstaje w doskonale skomunikowanym miejscu, w bardzo popularnej wśród...

Wiśniowa Aleja (41 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

Zamojska Vita (3 odpowiedzi)

Ujeścisko oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu dostępne sklepy, a także poczta,...