Muza musi grać.

:)
Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie).

https://m.youtube.com/watch?v=B4X4rdyXIEw
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cóż, będę musiała puścić wodze fantazji żeby ugrać Ci trochę więcej czasu.
Opis powyżej wypada dość przeciętnie i mieści się w "normach".

Ps
Odebrali Ci (?) nawet przeklinanie... To jest k..wa skandal!
https://www.youtube.com/watch?v=-xXf_DcFO_I
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz, że staram się być dobrym, lojalnym, obytym, ale głębiej mój charakter jest dość prymitywny. To warstwy, nad którymi nie całkiem panuję. Mogę nawet sprawiać wrażenie sympatycznego. Na przykład nigdy nie przeklinam na co dzień czy na forum, jednak w myślach całkiem często. Kiedyś tak nie było, jakoś stopniowo pod wpływem ogólnego zdenerwowania to się nasiliło.
Napisz, że nie mam prawie delikatnych ludzkich uczuć. Pod wpływem ciągłych ataków z wielu stron stałem się wysoce nieczuły.
Ktoś korzysta z tych moich głębszych wsiowo-pegierowskich warstw. To wspomnienia i różne zapomniane schematy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty mi lepiej napisz co ja mam w tym audycie wpisać.
Już drugi raz z rzędu koszmar :(

Ps
Jak ja mam mieć motywację. No jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaką dokładnie rolę pełni Manson w aparacie państwowym? Ochrania Szefa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze raz tylko głośniej.
Uwielbiam ten numer, perkusja wymiata.

https://youtu.be/NjyVRCm7QnU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co drugie małżeństwo na tych terenach kończy się formalnym rozwodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak więc mówię Mansonowi bardzo dobitnie i wyraźnie, aby tego nie robił. Jest sto o wiele ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy, które może robić, nawet trochę nieraz ryzykownych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem w Warszawie w 1994 roku i uderzyło mnie to, że tłumy ludzi chodziły w centrum w środku dnia.
Byłem tam kilka lat temu i uderzyła mnie z kolei martwa cisza na ulicach w centrum. Ani ludzi, ani samochodów.
W ogóle w Warszawie ludzie są cisi i stonowani. Gdy tu wróciłem, wydawało mi się, że wszyscy do mnie wrzeszczą.
Może to coś lokalnego? A może przypadkiem nowoczesnego, bo podobno automatyzacja doprowadzi do tego, że ludzie będą musieli znajdować sobie inne zajęcia, a nie pracę zawodową. Każdy dostanie pensyjkę za nicnierobienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja o godz. 14:00 wykąpany wyjeżdżam przez bramę mojego kołchozu.
Z tym, że w robocie jestem o 6.
Ale to raczej margines.

https://m.youtube.com/watch?v=nY6NS7NXnw8
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest marzec, najzwyklejszy dzień, 14.30. Urzędnicy, robotnicy, sprzedawczynie w sklepach są w zakładach pracy. Dookoła 50-procentowe bezrobocie. Część ludzi pracuje na zmiany. Nauczyciel może już skończył lekcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedrona jest u zbiegu szos. Kim więc są ludzie, którzy w godzinach dziennych jeżdżą szosami?
100 dziwnych losowych przypadków, które się skomasowały w jednym momencie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie, którzy zimę spędzają w Polsce, a lato na saksach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

100? Nie wierzę. Mam odruch wzrokowego szacunkowania i zapamiętywania niektórych aut w spójnym obrazie.
Co to za biedronka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mógłbyś sprecyzować " normalną pracę"?
Zastanawiam się w jakim jesteś wieku. Często rzucasz hasła i przedstawiasz sytuacje bardzo płytko, jakbyś nie rozszyfrował jeszcze głębi zjawisk lub był zbyt młody by się w niej czuć swobodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak przy Biedronie stoi 100 samochodów, a rodziny mają raczej tylko jeden samochód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wcześniej moim dniem na Biedronę była niedziela (dopóki nie zrobiono niedziel niehandlowych), więc uważałem, że to pracujący w weekend przychodzą na zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://forsal.pl/artykuly/1063944,dlaczego-pomimo-niskiego-bezrobocia-ponad-13-mln-polakow-nie-pracuje.html
Z komentarzy:
mnostwo osob od razu po studiach wyjechalo do usa, niemcy, szkocja. ci co nie pracuja i siedza w pl nie sa zapisani na bezrobociu.
Duży % z tych 13 mln pracuje oczywiście na czarno
w polskiej gospodarce nie ma takiej liczby wolnych miejsc pracy
w usa dorosla populacja liczy ok 220 mln z czego 90 mln nie pracuje bo po prostu nie ma takiej liczby wolnych miejsc pracy
pracy tak na prawdę normalnej jest jak na lekarstwo
Dużo kobiet porzuciło pracę dla 500+ , a mężczyźni poszli w szarą strefę - na produkcji nie ma kto pracować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to już Ty mi musisz powiedzieć, gdzie byłeś i kogo widziałeś, anonimie. Ostatnio przerabialiśmy temat jakiejś wspólnej niewoli u Viet Congu. Ja niczego nie potwierdzam ani nie zaprzeczam, bo nie chcę Ci tam czegoś jeszcze bardziej uszkodzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezawodny :) aż mnie mięśnie twarzy zabolały.
Na skuterze nie słucham muzyki z usb.
Rano oszukałam korki na skuterze ale tak wypindrzyłam siedzisko przy ostatnim myciu, że ześlizguję się i w ogóle wytrzęsło mnie na wyboistej, obcej drodze.
Tylko stara ale jara, obsługiwana kciukami, pancerna kanapa :)

Ps
Wyszłam przed dom i znalazłam rozwiniętego krokusa z zeszłego roku. Inne też już walczą. Jest dobrze.
Co do biegów to już byłam o włos od czegoś z nimi ale wszystko w swoim czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To miejscowi, choć Biedrona jest u zbiegu szos.
Niepracujące żony, niepracująca młodzież, emeryci. Plus przypadki losowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (11 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Zamojska Vita (3 odpowiedzi)

Ujeścisko oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu dostępne sklepy, a także poczta,...

Wiśniowa Aleja (41 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...