Myśliwska 24

Temat dostępny też na forum: Myśliwska 24
Okolica, w której powstanie inwestycja, jest rozwinięta infrastrukturalnie. Są tu żłobki i przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, punkty usługowe, restauracje i siłownie. Do dużej galerii handlowej można dojść w czasie spaceru.

Dobrą komunikację ze Śródmieściem i Wrzeszczem zapewniają linie autobusowe i tramwajowe. Sprawnie można stąd wyjechać także w kierunku obwodnicy ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowa rzeczywistość. Polacy wkrótce dołączą do Zachodu - zamiast kupić będą tylko wynajmować.
To źle, czy dobrze?
zabrakło mi kasy na takie mieszkanko, jestem za to zadowolony z zakupu mieszkania na osiedlu gdańskie tarasy na jasieniu, tam też będzie się komfortowo mieszkało
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
osiedle to znajduje się bezpośrednio przy podejściu do lądowania samolotów na gdańskie lotnisko - duży hałas szczególnie latem przy otwartych oknach nie da się wysiedzieć.
Ceny tam jedne z najwyższych w tej części gdańska!!!!!

Inne tematy z forum

jak żyć po śmierci jedynego dziecka ? (7 odpowiedzi)

22 lipca 2016 straciłam mojego jedynego ukochanego Syna ...miał zaledwie 25 lat... Poszedł spać i...

Blue by Hanza (9 odpowiedzi)

Budynek powstaje w dzielnicy Morena. Jej rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa, dobre...

Apartamenty Jaśkowa Dolina - opinie i oceny (12 odpowiedzi)

Apartamenty Jaśkowa Dolina to kameralna zabudowa wielorodzinna położona w górnej części ulicy...