Myśliwska Park

Temat dostępny też na forum: Morena
Osiedle Myśliwska Park powstanie przy południowej części ul. Myśliwskiej w Gdańsku. W pobliżu znajduje się duże centrum handlowe oraz główna arteria drogowa górnego tarasu, wzdłuż której przewidziano również budowę trasy tramwajowej.

Inwestycja składać się będzie z czterech czterokondygnacyjnych budynków z indywidualnymi węzłami cieplnymi. W podziemnym garażu przewidziano 254 miejsca ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne osiedle

Osiedle cudowne, - kameralne, niska zabudowa, bloki bardzo oryginalne dobra lokalizacja, blisko sklepy. Na terenie osiedla prywatne przedszkole, czego chcieć więcej... No i należy wspomnieć, że cena korzystna. Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

wizualizacja to nie rzeczywistosc

budynki z daleka ladne.bylejakosc wykonania i materialow do budowy,architektoniczne dziwactwa /smietnik 3.50 wysokosci/zwlekanie z uzyskaniem PnU,brak aktow notarialnych,usterki,wilgoc w mieszkaniach,dorga dojazd-tor przeszkod.Za klientem Gant chodzi do czsu gdy kasa klienta wplynie do Ganta a potem dzwon,pros i klaniaj sie aby usterki ktore sa wynikiem partaniny budowlanej zostaly moze usuniete.Nie polecam zapraszajac na Forum Mysliwska Park i do Opola/osiedle Przylesie/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Robson

potwierdzam: marna jakość a miejsca w hali garażowej tragiczne, no ale zawsze lepsze to niż wielka płyta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedle jest cudowne!

Najładniejsza inwestycja Ganta na prawdę warto przyjechać i zobaczyć - solidne i atrakcyjne osiedle. Już dostali pozwolenie na użytkowanie więc nie ma się o co martwić. ?No i rzucili promocję z wykończeniem.Extra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

mieszkanie

Witam, ja bardzo polecam osiedle czy dewelopera. Niedawno kupiłam tam mieszkanie, już mieszkam. Cały budynek jak widać bardzo ładny, ciekawie zaprojektowany, układ mieszkań można zobaczyć na stronie, bardzo dobrze pomyślany. Ja osobiście usterek nie miałam żadnych, ale od sąsiadów wiem że jak były to usuwali bez problemu. Ja bardzo polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Myśliwska Park

Naprawdę ładne osiedle!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

miejscowka dobra!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ładne osiedle

Ciekawa architektura, lokalizacja, oraz okoliczna infrastruktura sprawiają, że mieszka się tu naprawdę komfortowo. Kilka usterek w mieszkaniu się pojawiło lecz na szczęście to "pierdoły", które w miarę szybko i sprawnie zostały usunięte przez wykonawcę. Wiem, że dwa pierwsze bloki, które powstały na osiedlu, miały więcej problemów technicznych i prawnych ale druga część inwestycji przebiegła już sprawniej i ciężko się do czegoś przyczepić. Warto tu zamieszkać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4