Myśliwski Stok

Temat dostępny też na forum: Morena
Myśliwski Stok to osiedle domów wielorodzinnych, które powstaje w dynamicznie rozwijającym się rejonie Migowa, przy ul. Myśliwskiej. W ramach całego przedsięwzięcia powstanie 14 czterokondygnacyjnych budynków. Wszystkie będą wyposażone w windy. Na terenie osiedla powstaną również lokale handlowo - usługowe. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

CENY???

Gdzie jest informacje o cenach za mkw??? na stronie dewelopera tez nie ma.To tylko zniechęca do kupna.Juz firma chce cos ukryc.Zapewnie szykuje sie dużo krucznów.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 23

cena

masz rację dlaczego nie podaja mają coś do ukrycia Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

ceny

Rzeczywiście, mają coś do ukrycia.... najtańsze mieszkania przy mysliwskiej ( przynajmniej w chwili kiedy kupowałem swoje M ) :P
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

lokalizacja nieciekawa

bloki faktycznie wciśnięte między inne bloki, widok na sąsiada z 3 stron świata, czwarta na ulicę.

ceny rzędu 6000/m2 to delikatnie mówiąc wygórowana cena jak za ten standard
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 20

Ludzie, pójdzie tam i sami zobaczcie... Budynki zbliżone do siebie maksymalnie jak tylko przepisy pozwalały.

Polecam jeśli ktoś lubi mieszkać w studni.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12

Co ty chrzanisz? Znasz przepisy? Pewnie biedaku nie stać cię i koło wysypiska musiałeś kupić swoje m-1.

Ceny ok 5 tys za m
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie zgadzam się z opinią o niskim standardzie wykończenia

-drzwi Dierre
- okna Veka i Velux
-drzwi garażowe Hormann
-windy kone w każdej klatce
-gładkie i proste ściany
-wentylacja mechaniczna
-dobre wyciszenie mieszkań porównaj z osiedlem królewskim lub nad wodą gdzie słychać każde pierdnięcie sąsiada
To jest ten niski standard?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8

widok na sąsiadów i osłona od słońca gratis, Brak latarni na głównej drodze też w cenie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

git miejsce!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

super

polecam
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zadowolony

Ja tam jestem zadowolony i z mieszkania i z lokalizacji i z jego ceny.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9

Świetnie!

Jestem bardzo zadowolona! Nie miałam żadnych problemów z tym deweloperem. Świetne ceny za metr. Ze wszystkim można się dogadać. Przestrzenie między blokami rzeczywiście są bliskie, ale każdy kto kupuje tu mieszkanie wie na co się pisze. Do tego na osiedlu są 2 sklepy, wędliniarnia i piekarnia! Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 10

jestem zadowolona
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mieszkanie

posiadam mieszkanie 59m2 na Mysliwskim Stoku, a wlasciwie Mysliwskim Wzgorzu, bo taka nazwa teraz figuruje. Cena za metr wychodzi ok. 5000zl a nie 6000zl jak pisano wyzej. Dobra lokalizacja. Polecam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

JAK ZWYKLE PORAŻKA

Widziałem tę inwestycję i po wejściu na klatkę schodową - miałem dośc. Pokazali mi mieszkanie z katami ostrymi jak w łodce i powiedzieli ,że mge sobie wyprostwwoać jak kupię. Niepoważni ludzie!!1
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 22

Co do kątów to rzeczywiście to nei do końca prawda.

Większość mieszkań nie ma kątów ostrych a ty oglądałaś najbiedniejsze i najtańsze mieszkania, te których nikt nie chce kupić, stoją puste, których cena za m wynosi grubo poniżej 5 tys zl
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak zwykle konkurencja ryje

Żenujące wpisy żenujących ludzi, brak konkretów. Mieszkam tu i nie wyobrażam sobie innego miejsca. Oczywiście jak bym wygrał w lotka to znalazłbym lepsze miejsce ;]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idealny kompromis między ceną, lokalizacją i standardem.

Bloki są oddalone od siebie w podobnej odległości jak na każdym innym osiedlu. Standard wykończenia dosyć dobry, gładkie ściany nie trzeba cekolować, eleganckie klatki schodowe i winda w każdej klatce.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8

Polecam

Jest cisza i spokój, jezioro i las w pobliżu i co ważne niedługo powstanie przystanek kolejki.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

myśliwski stok

Przyjemne osiedle w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia w porównaniu do innych osiedli.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

super
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: jaki czynsz

Jaki czynsz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki czynsz

napisze ktoś ile płacili za m i jaki czynsz płacą teraz dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki czynsz

Mieszkanie trzypokojowe zakupione na początku tego roku (budynek już był oddany), 5200/m2, czynsz 305,00 zł + zużycie wody i prądu. Jeśli ktoś uważa, że ta cena jest wysoka to warto wspomnieć, że deweloper daje wycekolowane i pomalowane dwukrotnie ściany, czego nie ma np. Margo czy Ekolan.

Na początku też mnie denerwował brak informacji o cenach na stronie internetowej ale później wszystko poszło ok. Sprzedawca bardzo pomocny, nawet jak już sprzedał mieszkanie, zawsze miał czas, by nam pomóc. Ja to sobie cenię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkaniec

Mieszkam rok i jest ok. Dogodna lokalizacja, bliskość sklepów mało i wielkopowierzchniowych, cisza, młodzi sąsiedzi. Ogólnie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wspólne dojazdy do pracy do Gdyni

Witam. Poszukuję osoby, która od pon. do piątku dojeżdża do pracy z okolic Morenowego Wzgórza do Gdyni (jako lokalizacja docelowa to przy estakadzie Kwiatkowskiego), na godz. 8 rano, a powrót ok. 16.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt na adres mailowy: a.gaa22@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polservice to kompletna porażka

Jestem zaskoczony, że do tej pory żaden pismak nie pokusił się o rzetelne przedstawienie powstających inwestycji na Morenie. Polservice jest typowym przykładem pazerności dewelopera, który zachowuje MINIMALNE odległości między budynkami. Ostatnie budynki to już kompletna porażka, otoczone prawie z każdej strony miejscami parkingowymi, niewielki plac zabaw znajduje się tuż przy głównej drodze. O zieleni można zapomnieć!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie polecam!

Całe szczęście, że ten pseudo-deweloper kończy swoją działalność na Morenie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

ale maja nizsze ceny niz konkurencja, cos za cos.

maja nizsze ceny niz konkurencja, cos za cos.
chcesz miec zielen i 50-75tys drozsze mieszkanie to idz do konkurencji.
chcesz taniej idz do polservice.
przeciez kazdy widzi jak jest, nizka cena nie bierze sie z sufitu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, w Allconie za 2-pokojowe mieszkanie na I pietrze z widokiem na śmietnik chcieli ode mnie 30 tys. więcej niż Polservice za taki sam metraż na ostatnim piętrze. Po dodaniu miejsca postojowego różnica robiła się już prawie 40 tys. - za tyle to ja mogę wykończyć mieszkanie. Przyroda w pobliżu taka sama jak na Królewskim, więc nie widzę powodu dopłacania 40 koła za ogródki z altankami. Na razie współpraca z deweloperem układa się idealnie, mam nadzieje, że tak samo będzie po odbiorze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polservice to kompletna porażka

na osiedlu są 3 place zabaw :) a nie jeden tak jak napisał Ed
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te place to raczej male więzienia przypominają ;), ale teraz taka moda na grodzenie wszystkiego siatką.
Ale jest otwarta siłownia na świeżym powietrzu :)
Jak komuś mało przestrzeni to 50 metrów obok jest lasek, a raczej zagajnik - ale nie wiadomo czy niedługo ktoś tam czegoś nie wybuduje ;)
Dla singli i par osiedle bardzo fajne, z dziećmi bym się zastanawiała.
Niech każdy rozważy czego potrzebuje i na co go stać, zawsze trzeba iść na jakiś kompromis. Dla mnie to akurat plus, że nie będzie wielkiego placu zabaw pod moim oknem ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Radzę się zastanowić

Mieszkanie na Myskiwskim Wzgórzu kupiliśmy w grudniu, wprowadziliśmy się już w styczniu. Od razu po wprowadzeniu dowiedzieliśmy się o wadzie gdzie okazały się przegrzane rury i zostaliśmy poinformowani o konieczności zdjęcia podłogi i kafli. Już ponad 2 miesiące czekamy na decyzję w sprawie odszkodowania. Deweloper nie wykazuje żadnej inicjatywy, pozostalismy z tym problemem sami bez możliwości dalszego wykończenia mieszkania. Radzę się dobrze zastanowić nad zakupem mieszkania od tego dewelopera gdyż dalsza współpraca po zakupie praktycznie nie istnieje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

W której klatce i na którym piętrze ten problem? I co to znaczy "przegrzane rury"? Czy są inne mieszkania, które mają ten problem czy tylko wasze?
Właśnie kończę wykańczanie mieszkania na ostatnim piętrze i zmartwił mnie ten post. Jak do tej pory nie było u mnie żadnych problemów (oprócz lekkich krzywizn ścian nie wpływających na wykończenie) - odpukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam masakra z tymi rurami od centralnego ogrzewania całą kładka schodowa poryta wszystkie mieszkania też poryte A ja czekam 2 miesiące na wycenę odszkodowania i mieszkania lub hotelu zastepczego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Która to klatka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Radzę się zastanowić

Proszę o kontakt htc11@vp.pl sąsiad z tym samym problemem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0