NAGORSZA FIRMA NA ŚWIECIE!!!

TOTALNA PORAŻKA!!! NIGDY NIE SKORZYSTAM Z OBSŁUGI TEJ FIRMY!!! SKANDAL!!! WOLE JUZ NA PIECHOTĘ Z GDAŃSKA DO WARSZAWY IŚĆ PO PACZKĘ NIŻ SKORZYSTAĆ Z ICH USŁUG!
DLACZEGO NIKT SIE TYM NIE INTERESUJE! OLEWAJĄ KLIENTÓW.
Już lepsze są gołębie pocztowe od tego DHL.
Zapłaciłem za przesyłkę żeby było szybko. Pan kurier nawet nie zadzwonił i zostawił awizo. Pani z obsługi DHL wciskała mi, że mam popsuty dzwonek! SKANDAL! Mam sobie odebrać u nich w siedzibie – 31km w jedna stronę! - co daje 62km! Kto mi zwróci za paliwo? Ja mam dopłacać do swojej paczki?! SKANDAL NA OGROMNA SKALE!
Przesunęli sobie odbiór o 4 dni!! Z weekendem, bo oni nie pracują!! LUDZIE!! WYBRAŁEM KURIERA ŻEBY MIEĆ SZYBKO! A TERAZWYCHODZI PRAWIE TYDZIEŃ!!! SKANDAL!!!
Chciałem przeadresować! Bo nie będzie mnie w nowym terminie, ale też się nie da! Z kurierem skontaktować tez się nie da! Nic się K…. nie da!
NIGDY! Nigdy, przenigdy nie skorzystam z tej firmy. To był ostatnio raz! Nawet nie kupię w żadnym sklepie korzystającym z usług DHL! Jak widać – problemów, nerwów, trzeba dopłacać- paliwo- telefony. MASAKRA! Wiec wole zapłacić drożej, ale bez loga DHL!
Przysięgam nigdy nie skorzystam z usług tej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NAGORSZA FIRMA NA ŚWIECIE!!!

... KURIER NIE ZDZWONIŁ... TRZEBA BYŁO WYKUPIĆ USŁUGĘ PDI ALE NIE - SZKODA WYDAĆ JESZCZE 5PLN ZA INFO TEL. PRZED DORĘCZENIEM ZABRAKŁO TYLKO CAŁE 5 PLN I BYŁBYŚ ZADOWOLONY!!!!!!!!!!!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2