NIE POLECAM

Byłam tu dwa razy i jak dla Mnie to miejsce nie nadaje się dla rodziców z dziećmi Porażka kawy spokojnie nie wypiłam bo dziecko bawiło się w sali zabaw a sali zabaw nie widać siedząc z kawiarni więc albo kawa albo zabawa w sali zabaw trzeba być z dzieckiem i uważać na pianino rozbitą szybę i porozwalane zabawki a zabawki wiele do życzenia
Więc zero przyjemności wyszłam z tego miejsca zmęczona i zawiedziona
spodziewałam się czegoś innego to już bardziej polecam ZAJAZD POD OLIVKĄ , MANEKINA , IKEA , MALINOWY OGRÓD
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

polecam

To jakaś straszna pomyłka co piszesz. Uważam, że restauracja gra i buczy pod każdym względem, zresztą to nie tylko moja opinia, wystarczy przeczytać inne komentarze klientów, którzy raz skorzystawszy z usług Baby Cafe wracają tam z przyjemnością tak jak ja.
A co do zabawek - przyjeżdżam z malutkim wnusiem i bacznie obserwuję jakimi zabawkami się bawi i nigdy nie zauważyłam by miało miejsce to o czym piszesz.
Miejsce przyjazne dzieciom i nam, dorosłym.

A na sali zabaw jest pani która opiekuje się dxziećmi więc nie wiem po co tam zawracałaś dziecku głowę kiedy bawilo się z rówieśnikami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam

Dokładnie, na sali zabaw płacisz 7.90 za dziecko i dzieciątko bawi się z bardzo miła opiekunką wraz z innymi dziećmi. A jedzenie fenomenalne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0