NIEWIARYGODNI

JESTEM NIEDOSZLYM KLIENTEM, I CALE SZCZESCIE. OBIEDNICE PREZESA J.K I M.A SA BARDZO PUSTYMI OBETNICAMI, KTORE NIE MAJA PRZELOZENIA W PRAKTYCE. OBETNCA CENY DOMU NA STRASZYNIE OBIECANA, A RZECZYWISTA WOLA O POMSTE GDYZ JEST WYZSZA, A TEMPO ROBOT NA STRASZYNIE WOLA O POMSTE DO NIEBA, .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: NIEWIARYGODNI

Byłem podwykonawcą i więcej z nimi nie chcę współpracować. Piszę aby ostrzec innych podwykonawców na przyszłość. Wykonałem prace bez zastrzeżeń, a po trzech miesiącach gdy domagałem się zapłaty za fakturę szukano dziury w całym, aby nie zapłacić. Jeżeli ktoś będzie miał możliwość współpracy z tą firmą to niech 10 razy się zastanowi, gdyż można na tym stracić niż zyskać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIEWIARYGODNI

Prace nie były bez zastrzeżeń, czekamy cały czas na poprawki. My też ostrzegamy innych, nie brać nieznanych, nowych na rynku podwykonawców, bo nie potrafią wykonać nic w terminie, a to co wykonają to rozpacz. Mamy same straty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: NIEWIARYGODNI

Prawda jest zupełnie inna, Konvesta nie płaci nikomu, nawet jak praca wykonana jest na tiptop - to motto tej firmy , chyba że masz dobrego prawnika
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIEWIARYGODNI

a czy zna któs może numery kont firmy Konvesta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0