laboratorium (1) Jeżeli boicie się pobrań krwi, to tylko tutaj ! Panie zawsze są... Anonim chirurg dziecięcy (1) Moje dziecko miało dwa wrastające paznokcie . Zajął się nim chirurg dziecięcy... wdzięczna mama laboratorium (1) laboratorium - miejsce, które szczerze polecam ! jesli boicie się pobierania... Gabriela
pacjentka U. (1) Czesto korzystam z obslugi w pokoju nr 34 , panie ktore tam pracuja sa... ula Brak pomocy (1) Zgłosiłam się z opuchlizną po ukąszeniu kleszcza. Nie zostałam przyjęta,... Marzena Niekompetencja. (1) Spotkałem się ostatnio z sytuacją iż umówiono mnie na godzinę 16:30 gdzie... -G- Rejestracja (1) Jestem po telefonicznej rejestracji i jestem w szoku jak bardzo można być... Anna 4 miesiące daremnego czekania na wizytę!!! (2) Ja się pochwalę, że panie z recepcji zarejestrowały mnie do poradni... telefonistka Aga :) Rejestracja (1) Zarejestrowałem się telefonicznie jakimś cudem na ten sam dzień. Uprzedzono... Donald Kieł Kamil Iksiński - opinia (1) Do lekarza 1-szego kontaktu trzeba się zarejestrować na tydzień przed... Kamil Iksiński PORADNIA K TO KOSZMAR!!!!!!!!!! (1) Właściwie ocena tej przychodni a w zasadzie poradni k powinna być -10.... nnnnn z bólem (1) ostatnio przyjechałem tu specjalnie w niedziele z bólem zęba który mi nie... bolek Polecam z ręką na sercu (1) Korzystam z przychodni na Żwirki od 15 lat. Nigdy mnie nie zawiodła. Nawet... Joszka Bardzo dobra przychodnia (1) Od kilku lat uczęszczam do tej przychodni (oddziału na Abrahama) z dziećmi.... M totalna paranoja (1) Ogólnie korzystałem z usług tej przychodni 2 razy. Za pierwszym razem... pisarz Świetna przychodnia - europejskie warunki (1) Korzystam z usług tej przychodni od lata tego roku, zachęcił mnie do... Wioletta TO JEST ŚMIESZNE CO SIĘ DZIEJE w PORADNI K! (1) Jestem w 30 tyg ciąży. Pierwsza wizyta na której lekarz miał stwierdzi moją... CIĘŻARNA poradnia K (1) Skorzystałam z usług poradni K po raz pierwszy. Mogę powiedzieć dwie rzeczy:... iga Poradnia K... (1) Potwierdzam to, co napisały moje poprzedniczki. Czy to nie jest straszne?... wiktoria Poradnia K (1) Tak jak moja poprzedniczka, opinia dotyczy tylko poradni dla kobiet.... Izak