Autopilot (15 grudnia 2009), ost. aktualizacja: 17:59 (17) Radio Gdańsk: Popołudniowe godziny szczytu- prawie bezboleśnie. (godz. 17:59)... Radio Gdańsk masakra (5) przy skrecie w prawo przez tory z ulicy gdańskiej w gdansku-brzeźnie w... kamyl paliwo (4) info z interii.pl "Jak podało biuro e-petrol, w analogicznym okresie... ad
Ile wam zajmuje przejechanie z Sopotu do Gdańska w określonych godzinach. (10) od 6 do 8 - mi okolo 40 minut od 15 do 17 - mi okolo 50 minut Jak tam u... tupolew Mega Dziura w Trójmieście! (9) Witam pragnę wykonać kilka ogromnych dziur na jezdni. Stąd prośba do Was... Maciej Naskręt Cedrowa/Olchowa (11) Czy jadąc od ulicy Warszawskiej da się przejechać ulicą Cedrową, a potem... sobmar toruńska (12) Dlaczego na ul.Toruńskiej znowu zmieniono organizację ruchu??? Przez to od... anka jazda gospody (4) tu to dopiero zaczyna sie wesołe miasteczko.... jedziesz i czujesz sie jak... PITEREKK Co z korkiem na al. Grunwaldzkiej? (7) Przecież tam nie da się jeździć. Gamonie z kościuszki blokują przejazd.... tupolew co to za remont na rakoczego? (4) lewy pas zamknięty, zero znaków że jest zwężenie, korek rano był aż do... ble Wydaje mi się że znam powstanie "języka CB" (7) Początkowo CB posługiwali się tylko kierowcy ciężarówek.Powstał więc nowy... Posiadacz CB Najgorsze skrzyżowanie: Grunwaldzka z Miszewskiego i Węzeł Kliniczna (3) Grunwaldzka z Miszewskiego wiadomo dlaczego, krzyżują się tam przejazdy ze... rychy z Arrmii Krajowej w Jabłoniową na Szadółki (3) Wiadome jest, że ostatnimi czasy w porze obiadowej wykonanie tego manewru... toon Zdjęcia dziur w jezdni (5) Może by tak zrobić bazę zdjęć z największymi dziurami w trójmiejskich... praktyczny Autopilot w RSS (14) Byłoby idealnie gdyby autopilot mógł mieć swój kanał RSS - możnaby w ten... m4rc1no5 Śmieciarze w Sopocie (7) Ostatnio znowu śmieciarze skutecznie zablokowali jeden pas w stronę Gdańska.... antyśmieciarz A czy ktoś zna objazd na wylocie z Gdańska, na Elbląskiej? (3) Ta kanapka na wysokości Rafinerii tworzy mega kooooorrrr szyc Są jakieś objazdy Traktu św. Wojciecha? (8) Jestem nowy w Gdańsku :D Zastanawiam się nad objazdami Traktu św. Wojciecha... lepperiada dojazd do lotniska utrudniony (5) dojazd do lotniska od strony Banina a także Gdańska jest utrudniony, na... anita01 CB radio (34) Sam prawa jazdy nie mam :( ale mam znajomego który jest z zawodu kierowcą i... LGift