Na której randce

Poszłybyście z facetem do łóżka? Zauważyłam,że panuje taka ogólna tendencja,żeby się przespać ze sobą na "dzień dobry". I kobiety też skwapliwie z niej korzystają. Czu zdarzyło wam się przespać z kimś na pierwszym spotkaniu i rozpoczął się od tego jakiś sensowny związek?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Na której randce

uhm.
Przespałam się z moim starym kolegą, z którym zawsze "łączyło" nas coś... na można powiedzieć 2 randce.
Rok jesteśmy razem i jest ok, mieszkamy ze sobą, mamy więcej niż 30 lat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

niestety znam kilka takich związków, część z nich to był szczenięcy seks 20 latków, spotykali się na seks i wyszedł związek a nawet ślub (totalna hipokryzja jak dla mnie bo w między czasie jedno na drugiego nadawało, że mu nie zależy ). Inna część to tzw syndrom późnej utraty dziewictwa, koleżanki dziewice po 25 lat które zawsze były same, poznały facetów, na pierwszym spotkaniu poszły do łóżka, ba, nawet bez zabezpieczenia a teraz po 2-3 latach dalej są razem.

ja się kieruję innymi wartościami, ale nie można przyrównywać 20 latków do 30 latków, to zupełnie inna mentalność
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

mi też się zdarzył seks ...hm nie można tego było nazwać randka, powiedzmy że w pierwszym dniu poznania. Z perspektywy czasu nie żałuje bo jesteśmy prawie 6 lat po ślubie, a łącznie znamy się 8 lat. Jestem z nim szczęśliwa a to najważniejsze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Na której randce

Mi też na pierwszej randce. Potem byliśmy małżeństwem wiele lat, no i dwie córcie mamy.
Ale nasze pierwsze lata do d*py.
Potem chyba przyzwyczajenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

A dlaczego zakładanie, że seks na pierwszej randce jest zły? Jeżeli spotykają się dwie dorosłe osoby, które dobrze się ze sobą czują to czemu to ma być czymś złym? Najważniejsze jest szczere określenie o co komu chodzi a jeżeli ludzie uświadomią sobie, że coś ich do siebie przyciąga lub po prostu się sobie podobają to jest to piękne i miłe doznanie. Oczywiście raczej nie jest to szał pod względem technicznym ale raczej działamy w celu zaspokojenia jakiejś potrzeby bycia blisko z kimś kto nam się podoba.
. Mówię o świadomych, dorosłych decyzjach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

A ciekawa jestem ile z Was poszło od razu do łóżka,a facet się już więcej nie odezwał? To nie boli? .....No chyba,że mamy seks-misję i kobiety "idą po trupach do celu",a raczej zamieniły się z mężczyznami i seks jest dla nich jak dobry sport.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Na której randce

zgadzam się z Weroniką, weźmy pod uwagę że takie przypadki związków po szybkim seksie to kwestia farta i przypadku, w dużej mierze kończy się na jednym spotkaniu i braku kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

Jeżeli boli nas brak odzewu po pójściu z kimś do łóżka to mamy do czynienia z niespełnionymi oczekiwaniami. Czyli robiłyśmy "coś po coś". Idziemy do łóżka, BO liczymy na coś więcej a nie tylko dlatego, że to ma być miłe. I tylko to. Więc samo uczucie bycia zawiedzioną chyba nie jest winą faceta tylko naszą bo to może my czegoś oczekujemy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

dlatego lubie 1 randki;-) bo dobry seks nie jest zly;-) i nie widze w tym nic zlego! kazdy robi to co lubi;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

oczywiście, że nie jest to wina faceta, właśnie miałam na myśli to co napisałaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

Podstawowa zasada - chcesz szacunku i zaangażowania od faceta? To nie idź z nim od razu do łóżka. Czas na seks przychodzi jak już facet się zakocha ;) Ja tak zrobiłam i po kilku latach mój teraz już przyszły mąż potwierdził, że gdybym oddała się od razu to pewnie nic by z nas nie wyszło :P Ale jeśli komuś zależy tylko na seksie bez zobowiązań to czemu nie, można od razu przejść do rzeczy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

Ja się kiedyś przespałam z chłopakiem po weselu. Był czarujący, więc stwierdziłam, że "raz kozie śmierć". Ogólnie byliśmy ze sobą później przez ponad rok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

Nie ma reguły, jeśli coś ma z tego wyjść to wyjdzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

to jak cos jestm wolny;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na której randce

Z moim obecnym mężem - druga randka. Jesteśmy ze sobą 10 lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Na której randce

Jesteśmy po 3 tyg po ślubie :) 5 lat razem - druga randka:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Na której randce

przecież rok to mega krótko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raz mi sie zdarzylo.. tzn mam konto na multirandki.pl i tam po pisaniu umowilam sie z nim, niezle ciacho, bylo bosko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Na której randce

Mój mąż pocałował mnie dopiero na piątej randce. Warto się szanować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają? (46 odpowiedzi)

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...