Nabo gato Sushi Bar

Sushi Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 98

Piotr - opinia (1) Zamawiam tu regularnie od lat, zawsze było dobrze lub nawet bardzo dobrze,... Piotr Paulina - opinia (1) Jestem klientką od lat , ale w ostatnim czasie ( na przełomie roku) bardzo... Paulina polecam! (1) najlepsze sushi w trójmieście! Alicja
Tomek - opinia (1) Najlepsze sushi w mieście, polecam! Tomek smaczne (1) smaczne, świeże i na czas.Korzystałem na telefon dwa razy i parę razy w lokalu. sawicki ireneusz Niezgodność z zamówieniem (1) Niestety zamawiany zestaw zawierał inne składniki niż te podawane w opisie.... Paweł Polecam! (1) Jedzenie świeże i bardzo smaczne- polecam! Sylwia grill = zimne... (1) Na zamówienie czeka się długo. Zamówiliśmy zestaw grillowany, a przyjechał... emka rewelacja :-) (1) Jedzonko zawsze było świeże, cudownie pyszne, a ceny przystępne! Dorota Rewelacja (1) Wyśmienicie sushi najlepsze w Trójmieście,obsługa palce lizać i ceny... Jolero Nocna kolacja (1) Sushi na średnim poziomie. Dostawa mimo obiecanego 1,5godz. (co dla mnie i... Maniek zawiodłam sie (3) Bardzo zawiodłam się na tej knajpie. Na stronie mają podane ze przyjmuja... Matylda Po prostu porażka, po ryży zostaje niesmak. (1) Kupiłam Sushi na wynos, nie wiem czemu jakiś dziwny posmak zostaje po po... Monika przepyszne sushi :) (1) Zamówiłam dziś sushi do Orłowa, bardzo szybko przyjechało i przepyszne sushi!... Ania POLECAM =) (1) Apetycznie wyglądające, poza tym smaczne i zawsze świeże, jak dla nas... Ali sushi na dowóz (1) Calofornia set na dowóz - REWELACJA ! Świeże, przepyszne, pięknie... Eve swietne! (1) Skorzystalam dzis z sushi po raz pierwszy zachecona opinia znajomych... bazia Super! (1) Ekipa świetna! Wszyscy są zawsze w świetnych humorach ;) Nigdy nie ma... Paulina Rewelacja (1) Doskonała kolacja - świeże produkty, fajne kompozycje. Ryż ani nie za suchy... Dorota Rewelacyjne sushi + zupa miso, najlepsze jakie jadłam! (1) Do "Nabogato" trafiłam przypadkiem będąc w Gdyni u klienta. Teraz jestem raz... Joanna