Nadmorski Dwór

Temat dostępny też na forum: Nadmorski Dwór
Nadmorski Dwór to kompleks mieszkaniowy, które powstanie na terenie rozciągającym się między al. Hallera a deptakiem na przedłużeniu al. Jana Pawła II. Inwestycja realizowana przez gdyńską firmę Invest Komfort zakłada budowę kilkunastu budynków o jasnej, stonowanej elewacji, z cofniętymi najwyższymi kondygnacjami.

Na terenie osiedla urządzone zostaną małe strumyki wodne. Zachowana będzie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nota

"Ogrodzone i strzeżone", czyli chcąc przejść na plażę w tym miejscu, trzeba będzie okrążać wzdłuż płotu. Totalna bzdura tworzyć w mieście następne zamknięte obszary!
popieram tę opinię 92 nie zgadzam się z tą opinią 106

To nie dzikie Sobieszewo czy stegna żebyś chodził przez las na plażę. Dwa głółne szlaki komunikacyjne na plaże to deptak do molo i aleja hallera. Jak w takim razie przez las? Chyba, że w nocy i po pijaku!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 9

"chcąc przejść na plażę w tym miejscu, trzeba będzie okrążać wzdłuż płotu."

Trzymaj się dzidziuś ścieżki , to dojdziesz do plaży.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czy to przypadkiem nie będzie zbudowane tuż przy przyszłej drodze do portu?
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 28

nie nie będzie...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16

Widzę ze niektórzy z komentujących maja "niezłą" orientację w lokalizacji inwestycji. Ale wracając do meritum, ponoć budowa w pobliżu dwóch hoteli była zagrożeniem dla lokalnych ujęć wodnych i dostępu do plaży(a nie zwiększenia liczy miejsc pracy i zadbania terenu, który od x lat jest zdewastowany) a budowa osiedla mieszkaniowego tego już nie narusza? Gdzie są "Zieloni"?
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 21

dostali działkę

i nie musieli wkraczac do akcji .. na tym polega ich "praca"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

gdzie są zieloni? teraz to zieloni? SAM BIERZ DU** W TROKI i działaj w lokalnej okolicy, jak Ci to robi!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ujęcie wody znajduje się po drugiej stronie ulicy Czarny Dwór (blisko stacja benzynowa).A hotel miał być budowany na terenie Parku Reagana ,czyli po drugiej stronie deptaku prowadzącego do mola. Myślę,że niska,ładna zabudowa w tym miejscu jest lepszym rozwiązaniem. Zanim zacznie się coś krytykować,trzeba to coś poznać. Czy musimy być zawsze na "nie"
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ciekaw jestem, gdy już zabudują wszystkie wolne tereny w Trójmieście i wokół niego to co wtedy zrobi Invest Komfort i inni deweloperzy? Czy ruszą na lasy i parki?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bardzo fajnie położone osiedle:)Lepsze takie osiedle niż dzikie tereny z których i tak się nie korzysta.Wszystkim i tak nie da się dogodzić:)
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 20

No ladnie,super miejsce

Bedzie najlepsze miejsce,rowniez najnowoczeniejsze zamkniete osiedle w Gdansku nad morzem poprostu bajka.Nic dodac nic ujac.Bardzo dobrze ze to ogrodza bo takie inwestycje sa przeciez wartosciowe,nik inny nie bedzie przeciez ogradzal zwyklego prostego osiedla i tu jest ta roznica dlaczego bedzie ogrodzone pozdrawiam wszystkich.INVEST KONFORD napewno nie podpadnie zobaczycie jak wybuduj,ludzie napewno beda podziwiac wykonanie itd.
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 43

Wszystkim opiniotwórcom mówię nie!!!!! Taka inwestycja w tym miejscu ???? Jeszcze trochę i dla kasiorki deweloperka wejdzie z budową mieszkaniową na plażę. A gdzie wzgląd na ujęcia wodne, tereny rekreacyjne, Aqua Park etc. Pewnie poszła niezła "kopertóweczka" za lokalizację w pobliżu objętej opieką konserwatora zabytków "Starej Wioski Rybackiej-Brzeźno". "Gratuluję" wyboru przyszłym mieszkańcom. Teren jest bardzo bagnisty - komary. W pobliżu rozbudowana będzie Zielona Droga połączna z Uczniowską przy stadionie, tunelem pod Kanałem i wylotem na "siódemkę" i do autostrady - świeżutkie powietrze. Ciekawe, czy w ofercie deweloper podaje te istotne "walory" mieszkaniowe. Panowie w białych kołnierzykach, tej inwestycji należy powiedzieć NIE.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 87

Nie jest to na teranie Aqua Parku; z tego co pamiętam teren nie jest bagnisty a o poszerzeniu drogi inwestor informuje na spotkaniu.
Pozdrawiam,
Potencjalny mieszkaniec
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: konserwator

proponowałbym zaniechać poruszania roli p. Kwapińskiego. Przecież jego opieka sprowadza się do blokowania rozwoju dzielnicy. Tam, gdzie w budynku z początku XIX w każde okno jest inne nie widzi problemu. Tam, gdzie na przeciwko willi zakonnic postawiono pudło nie widzi problemu. Tam, gdzie buduje się nowe osiedle pojawiają się głosy o konserwatorze i jego ochronie. Niech coś najpierw pokaże.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się z przedmówca kopertóweczka poszła i to przez najwyższe włade Gdańska zarobili sobie. A deweloper nigdy nie podaje minusów po czasie mieszkanicy bedą go przeklinać i do diabłów posyłać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

NIE!

NIE... NIE... NIE... NIE-STAĆ-CIĘ! A to boli.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

mam nadzieję że będzie pięknie i bezpiecznie

a zapach sosen to wręcz rewelacja od wiosny będzie tam moje KRÓLESTWO
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 13

moje tez będzie !!

będzie pięknie i tak mamy trzymać, nie zważając na większość malkontenckich opinii pisanych głównie na przekór,że kogoś nie stać na kupno w Invescie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

getto

wszystko pieknie i ladnie.. nad morzem ... widoki itp... kolejne getto w miescie... proponuje jak juz ludzie sie juz tam wprowadza i zamkna ustawic sie wokol plotu i rzucac im orzeszki jak zwierzatkom w zoo...
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 30

szkoda że bez gruntu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

super

super miejsce, mieszkam w brzeznie od zawsze i nie wyobrazam sobie opuscic tej dzielnicy. tylko ze ceny mieszkan sa teraz tak kosmiczne, ze mozna sobie tylko pomarzyc, a brzezno niestety ostatnio sie doceniają przez co ceny i tu juz sa tak duze.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mieszkania z "duchami"

W pobliżu Nadmorskiego Dworu znajdował sie cmentarz, "zlikwidowany"? w latach 80. XX w. A może należy zmienić nazwę osiedla na "Straszny Dwór". Gratuluję wyboru lokalizacji. Bedzie i śmieszno i straszno.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 25

Dla mnie super miejsce

Straszny Dwór -śmiechu warte .To chyba napisała Straszna Stara Pani.
Mieszkam na Jelitkowskim Dworze już 8 lat.Za rok przeprowadzam się do Nadmorskiego i jestem bardzo zadowolona,że będzie to osiedle ogrodzone.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 13

Super miejsce cos pieknego mieszkac sobie wsrod zielonej natury super lokalizacja.

Co tu wiele pisac.Osiedle naprawde fajne,ludzie beda tam sie dobrze czuli.To bedzie nadmorska oaza dla turystow z calej Polski i nie tylko.
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jak w Gdańsku to tylko tam :)

Tak się buntujecie przeciwko ogrodzeniom... ja dzięki nim czuje się bezpiecznie i ni oglądam się za siebie podejrzliwie na klatce schodowej ;)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 9

Kupiłam niedawno mieszkanie i szczerze polecam. Ciche spokojne osidle, fantastyczna lokalizacja, blisko morza, park na osiedlu, tenis i fitness. Dla mnie ok. Ochrona też się spisuje.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 12

super
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

nadmorski dwór

super lokalizacja, wnętrze osiedla przypomina ośrodek wypoczynkowy...blisko morza oraz głównych arterii komunikacyjnych trójmiasta.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

super

super
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

trzeba zobaczyc na wlasne oczy

zeby sie przekonac jakie to super miejsce! znajomi, ktorzy wyniesli sie do warszafki kupili wlasnie w nadmorskim dworze, sam nie wiedzialem, ze tam cos takiego sie buduje jestem pod wrazeniem szkoda tylko ze drogo
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

dobra infrastruktura i blisko morza

mieszkają tam moi teściowie, korzystają z osiedlowego fitness i boiska, mają blisko do morza, sama chętnie bym tam zamieszkała
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8

najlepsze miejsce do mieszkania w 3mieście

moim zdaniem ta inwestycja to obecnie najlepsze miejsce do zamieszkania w 3mieście. bezpiecznie, cicho, spokojnie, kulturalnie!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7

zwiedzałem

byłem tam w pokazowych mieszkaniach i chiałbym tam mieszkać - lokalizacja i infrastruktura - super!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

Klimat osiedla jak w Jastrzębiej Górzem a to centrum miasta

Jestem bardzo zadowolony z mieszkania na Nadmorskim Dworze. Długo wybierałem i strzał w 10. Znajomi, którzy w ostatnich latach kupili mieszkania gdzie indziej teraz żałują.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8

Fajne miejsce, blisko morza!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Chronione osiedle to plus. Morze 5 min. od domu! Dla mnie atrkacja jest tez nasz lort tenisowy:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Bajeczna lokalizacja i zagospodarowanie osiedla!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

fajne osiedle

ok jest
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bez konkurencji

Akurat mam taka pracę, że znam od podszewki chyba wszystkie osiedla w Trójmieście. I wniosek jest prosty - to jest bezdyskusyjnie nr 1. Bez konkurencji. I wbrew poprzednim opiniom cena jest daleka od najwyższych trójmiejskich, więc łącznie stosunek cena/jakość uważam za bdb. Z resztą mieszkania schodzą im na pniu, co potwierdza, że ceny są odpowiednie.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 11

super
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Osiedle typu..

Płacisz to masz...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

ekstra ,morze!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re:

cmentarz, chaszcze i wylęgarnia komarów w zbiornikach przy ujęciu wody
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Re:

możesz też wyjść i przejść się nad morze, nad morzem mało jest komarów, super miejscówka, cena też przystępna, gdybym tylko dostała kredyt.. :):)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inwestycja na lata.

Nadmorski Dwór -- super lokalizacja i tanio jak na taka inwestycje w takim miejscu.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 7

Piekne osiedle

Nadmorski Dwor - osiedle b. ladne - a jak z wlasnoscia???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

komunalne / socjalne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogrodzenie

Jesli okolica bezpieczna to po co ogrodzenie ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

czym się podniecacie! - zeby się tym jarać trzeba mieć bańkę , a druga na urządzenie. No i latem porażka - mieszkania na wynajem dla letników. Powidzenia życze szczęścia. Dla mnie najcudowniejsze miejsce do życia na ziemi to Herberta w Sopocie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 22

Cudowne osiedle

I tyle
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

dwór

Otoczenie - owszem, budownictwo - dno. Sąsiad puszcza bąka - słychać piętro wyżej i niżej.Brak wentylacji grawitacyjnej, wentylatory elektryczne muszą pracować nonstop.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

Hmm, chyba jednak nie mieszkasz skoro tak piszesz. Ja bąków sąsiadów nie słyszę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

woda w piwnicach w deszczowe dni

a niedaleko szczątki dawnych brzeźnian.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

Polecam

Byłam, widziałam, a nawet mieszkam! Jeśli ktoś chce mieszkać na terenie zadbanym, to ogrodzenie jest jedynym rozwiązaniem, bo inaczej wszyscy deptacze trawy i Ci, co kombinują z parkowaniem na dziko byliby wciąż tam obecni. Owszem to kosztuje- ale każdy ma wybór, jeśli wolicie blokowiska, wokół których brak eleganckiego trawnika i nie ma gdzie zaparkować autka to wolna droga, coś za coś!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12

Poprostu Bajka

Tylko zazdrościć takiego zamieszkania Można się zakochać Kasa solidna ale warto . Niestety nie dla wszystkich. To najładniejsze osiedle w Gdańsku . Niska zabudowa na Zaspie, przy morzu , parku musi kosztować Mi pozostał City Park.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Nadmorski Dwór

a czy na pewno będzie tam bezpiecznie tyle się dzieje w gdańsku a zwłaszcza w pasie nadmorskim
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nadmorski Dwór

Fajnie to tam było jak te pierwsze bloki zbudowano i dla ich mieszkańców były te wszystkie atrakcje( boisko,kort,płac zabaw) ale teraz jak już zasiedlili te bloki MiNa tam jacyś ludzie( chyba ze wsi) się z wielkimi gazowymi grillami się wprowadził i imprezują od rana do nocy to już nie jest tak fajnie.Podobno jeszcze na tym terenie po cmentarzu mają budować dalej bloki,masakra .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ładne osiedle, przyjemnie się mieszka natomiast brakuje miejsc parkingowych dla mieszkańców :-( i nie można zakupić więcej niż jednego miejsca w garażu. W związku z tym, parkować trzeba poza ogrodzeniem osiedla, co niesie ryzyko. Deweloper niestety niewiele robi aby zapewnić mieszkańcom więcej miejsc parkingowych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: odp

kupujący zdawali sobie przecież z tego sprawę w momencie zakupu mieszkania. Duży plus za wprowadzenie regulaminu parkowania i kary dla kierowców parkujących na osiedlu gdzie im się podoba (chodniki, trawniki, drogi pożarowe, wjazdy do hal garażowych)- wreszcie jest z tym porządek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

16

tysi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ceny od 16 do 20 za meter w 2018

Ale warte kazda zlotowke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak daleko do przystanku tramwajowego?

czy są jakieś sklepy w pobliżu? do życia potrzebne są sklepy apteki kioski a nie płoty ! po co sie odgradzać na terenie osiedla może albo i mogą zamieszkać różni ludzie nigdy nie wiesz co sie kryje za miłą fasadą ! płoty to przeżytek !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko jest w pobliżu- różne sklepy, piekarnie, mięsne, warzywniaki, ogólnogospodarcze, zoologiczne, Biedronki, Żabki, serwisy rowerowe, sklep rybny, mnóstwo restauracji i kawiarni, paczkomat, stacja beznyznowa z myjnią... długo by wymieniać .Jeśli nie pasują ci płoty to kup mieszkanie gdzieś, gdzie ich nie ma. Przystanki na Hallera paręset metrów, zależy w której części osiedla się mieszka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akustyka w mieszkaniach Nadmorski Dwór

Czy może ktoś powiedzieć, czy w mieszkaniach na tym osiedlu słychać sąsiadów zza ściany albo piętrem wyżej? Jeśli ktoś mieszka w pokoju oddzielonym od innego pokoju małym korytarzykiem, kiedy każdy pokój przynależy do tego samego mieszkania (jak w przypadku niektórych mieszkań hotelowych na krótki najem), proszę o tym napisać, bo od tego może zależeć odpowiedź. Przede wszystkim mnie interesują opinie tych, kto mieszka w normalnych, standardowych samodzielnych mieszkaniach. Proszę podzielić się informacją na ten temat. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle w dużej części wybudowane jest na cmentarzu !!!

Kości nieboszczyków ekshumowane były w czasie którym druga część inwestycji była realizowana przez dewelopera. Mieszkacie drodzy Państwo na brzeżnieńskiej Nekropolii . Spoczywały tam szczątki prawie 900 osób... . Powodzenia... .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...