Nadmorski Park

Temat dostępny też na forum: Nadmorski Park Brzeźno
Kameralna inwestycja apartamentowa powstaje w wyjątkowej lokalizacji - w nadmorskim lasku nieopodal gdańskiego molo. Zielone otoczenie stwarza relaksacyjną atmosferę, a sąsiedztwo molo, plaży oraz jednego z największych gdańskich terenów rekreacyjnych - Parku Reagana a także ścieżek rowerowych i spacerowych daje poczucie przebywania na wakacjach przez cały rok. Jednocześnie położenie na ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zielono!

Co najważniejsze duuużo zieleni a przy tym nowoczesne budyneczki i park. Bardzo fajnie!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 21

hint

Ceny mieszkań trzypokojowych zaczyną się od 14 tys. zł. Myślę, że jeśli ktoś patrzy przyszłościowo, inwestycyjnie, to raczej zakupi mieszkanie na Letnicy o 50% taniej, która moim zdaniem będzie się rozwijać.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 19

Ładne widoczki z okna

super, że jest gdzie się przejść i nie trzeba przy tym chodzić daleko. Budyneczki też w porządku, fajnie, że mają tyle szklanych elementów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 19

fajowe osiedle

spoko sprawa mieszkać bo ładnie elegancko
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16

Wrrr

Domki rozmiaru mrówek!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

protesty

Inwestorowi zapomniało się ze inwestycja była wielokrotnie oprotestowana, została rozjezdzona i zniszczona zieleń, zabetonowana okolica a tym samym zaburzona gospodarka wodna ( już w obecnej zabudowie Nadmorskiego Dworu przy małym deszczu wszystko jest zalewane ), przegonione zwierzęta i ptaki a jeżeli ktoś sądzi że zieleń pozostanie to niech się nie łudzi bo za pewnie za chwilę powstaną kolejne budynki których teraz nie ma i cała okolica zmieni się w jedno zamknięte osiedle.
A mogło być tak ładnie i od Pomorskiej do Hallera piękny park i pas zieleni .......
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 9

dziwne podejście

Jak tam nie jest zielono to już nie wiem gdzie jest... To jakaś teorie spiskowa, przecież żaden deweloper nie kupuje działki w atrakcyjnej lokalizacji po to, żeby tę lokalizację niszczyć a wręcz przeciwnie: żeby umożliwić ludziom życie blisko miejsc, które lubią i które im się podobają. Jakby było tam tak źle jak opisujesz to nikt nie chciałby tam mieszkać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Jak tam była zieleń...

Przecież tam był stary parking płatny zgadnij, tak - od dawna w płytach betonowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

dobra robota

te tarasy to świetny pomysl, do tego niedaleko morze. Korzystalbym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Super

bardzo ładna inwestycja i to akurat w mojej ulubionej lokalizacji
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szczerze mówiąc

wolę Gdynię, ale ten projekt też mi się podoba, zwłaszcza lokalizacja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

mieszkaniec Nadmorskiego Dwóru

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy wydają 14tys/m2 na tego typu osiedlu, na jego starszej części "Nadmorski dwór" wynajmowałem przez kilka miesięcy mieszkanie , powodem, dla którego zdecydowałem się na wynajęcie właśnie tutaj, była m.in. dobra lokalizacja, dość wysoki standard" nowoczesne budynki oraz bardzo zielony teren. W praktyce wygląda to tak, że budynki są wybudowane od siebie w bardzo bliskiej odległości, a co za tym idzie nie ma tutaj żadnej prywatności, "intymności" w połowie mieszkań przez cały dzień zasłonięte są zasłony co by sąsiad z drugiego bloku znajdującego się w odległości 15m nie zaglądał do mieszkania, nie mówiąc o tym że wychodząc na balkon człowiek nie cieszy sie jakimś ładnym widokiem tylko czuje na sobie wzrok sąsiadów, za mieszkanie które w większości przypadków kosztuje milion lub więcej oczekiwał bym czegoś więcej. Jeszcze jedno.. siłownia, a w zasadzie 3 siłownie znajdujące się na osiedlu to jakaś parodia.. kiepska ławeczka do ćwiczeń, niskiej jakości atlas i dwie bieżnie to wszystko w cenie 14tys/m2
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja siostra tam mieszka

razem z mężem, byłam na tym osiedlu nieraz i osobiście odniosłam inne wrażenie, oni też zawsze pozytywnie się wypowiadali o osiedlu i mieszkaniu, więc dziwi mnie pańska opinia... a jeśli chodzi o siłownie to już w ogóle nie wiem co powiedzieć bo chociaż sportowcem nie jestem to osobiście byłam pod dużym wrażeniem, widać, że sprzęt jest bardzo dobrej jakości. Osobiście marzyłabym o takim rarytasie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 18

1) "dosc wysoki standard" - klatki schodowe wykonczone, betonem technicznym oraz trawertynem, stolarka drewno naturalne fornir. To sa koszty 5/6 krotnie wieksze od kaflelek za 50zl w innych inwestycjach. 2) "brak intymnosci" siska zabudowa, 3 pietra - no porownajmy do XVII wiezowcow w okolicy. 3) "kiepska silownia2 wyposazona niezlymi maszynami Techno, lazienka z deszczownica, umywalki VIlleroy, armatura Hans Grohe. Przetrzyj oczy mieszkancu Nadmorskiego Dworu i jaka inwestycje w Gdnaku ma wyzszy standard?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Akurat intymność w 17 piętrowym budynku jesyt dużo wyższa bo nikt Ci w okna na najwyższy piętrze nie zajrzy

Jest też widok z ostatnich pięter na morze i okolicę. Byłem na tym osiedlu i faktycznie większość mieszkań ma widok okno w okno, to jest za takie pieniądze kompletne nieporozumienie. Mam gdzieś jak wygląda klatka schodowa i jaki jest sprzęt w siłowni. Wolę tysiąc razy bardziej aby nikt mi w okna nie zaglądał. Dlatego mam 100 metrów na 17 piętrze. Widok na morze , Sopot i gdyńskie klify. Na piętrze w sumie 6 mieszkań z czego 4 to ponad 100 metrowe apartamenty. Faktycznie mam małą intymność a zapłaciłem 10k/m. W mojej ocenie płacenie Ivest Kkomfortowi to frajerstwo. Dwa, to że miejsce w którym budują jest zalewowe. Jak się wody podniosą zostanie zalane jako pierwsze a to już niedługo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

fitness siłownia nie są

mi potrzebne interesuje mnie jak jest z komunikacją?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

komunikacja rewelacja

Wsiadasz w Porszaka, czy inego Luxusa otwierasz hale i prosto jesteś na Hallera :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Świetnie się zapowiada

To się nazywa lokalizacja - osiedle otoczone zielenią, położone blisko morza, a przy tym świetnie skomunikowane z całą aglomeracją. Poza tym projekt jest po prostu ładny - daje poczucie przytulności. :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

zdegustowana

Inwestor nie dba ani o komfort mieszkańców którym już sprzedał mieszkania, ani o komfort przyszłych mieszakanców. Wielokrotnie oprotestowana inwestycja zarówna obecna jak i zapewne za moment zapewne kolejne, zaburzona gospodarka wodna, przy każdej praktycznie burzy lub mocniejszych opadach deszczu zalewa garaże i kantorki, czasami woda sięga do kolan. Wypłoszone lęgowiska ptaków i rozjeżdzony pas terenu nadmorskiego, już w tej chwili zaczynają się korki żeby wjechać lub wyjechać z Hallera, przy nowych budynkach i sytuacja będzie dramatyczna.
Kupiłam mieszkanie na Nadmorskim Dworze 6 lat temu, miejsce piękne ale podejście inwestora i kolejne budowy sprawiły ze myślę o przeprowadzce .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zdziwiona

Ja też mieszkam u tego dewelopera (choć nie na Nadmorskim Dworze) i mam zupełnie inne doświadczenia. Może w Pani przypadku to kwestia wspólnoty? Sprawa z odpływem wody co najmniej zagadkowa - znam osobę, która kilka lat wynajmowała mieszkanie na Nadmorskim Dworze i nie słyszałam, żeby miała takie problemy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Wydaje mi się

że mieszkaniec zauważyłby, gdyby jego dom był zalewany...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wygląda obiecująco

Projekt wygląda co najmniej obiecująco - osiedle położone w otulinie lasu, zaledwie 15 minut spacerem od mojego ulubionego gdańskiego molo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zieleń

Inwestycja na lata: ze względu na rozwój zieleni z każdym rokiem będzie wyglądała coraz piękniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lokalizacja

Zdecydowanie najlepsza lokalizacja! Okolica jest spokojna i bardzo zielona, w sąsiedztwie park Reagana oraz plaża i molo... A do tego bardzo dobre połączenie z całym Trójmiastem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Strefa audiofila?

Próżno szukać takich rozwiązań u innych deweloperów. Invest Komfort po raz kolejny udowadnia, że wiedzie absolutny prym w Trójmieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

komunikacja i sklepy w pobliżu

to mnie interesuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brawo dla architekta krajobrazu

zieleń naprawdę wygląda zachwycająco i elegancko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobre skomunikowanie

bliskość morza i terenów rekreacyjnych to jedno, ale osiedle jest też dobrze skomunikowane zarówno z Sopotem, jak i Gdańskiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Muszę się zgodzić

z poprzednim komentarzem - dobra komunikacja z Sopotem i Gdańskiem to ogromny plus tej inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Letniskowy klimat

czuć go nawet oglądając zdjęcia. Brawo dla projektantów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wykonanie na najwyższym poziomie

Brat mieszka w poprzednim etapie tej inwestycji. Lata mijają, a on z żoną wciąż są tak samo zadowoleni. Ten inwestor z pewnością może pochwalić się najwyższym poziomem wykonania. Sam rozważam zakup apartamentu w Portovej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękne Brzeźno

Najlepsza dzielnica w całym Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z przedmówcami

Brzeźno jest najpiękniejsze, atrakcyjne i przy tym dobrze skomunikowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawa inwestycja

faktycznie czuć lato... od samego patrzenia na zdjęcia człowiek się jakby trochę relaksuje. ;) Do tego części wspólne, z którymi nie spotkałam się nigdy wcześniej. Przyjrzę się kolejnym etapom. Wszystko przemawia za tym, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie

Do tego morze zaraz obok...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjątkowy klimat

nadmorskiej dzielnicy to coś, czego nie da się porównać: zieleń, morze i równocześnie bliskość miasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonały na second home

można przyjechać i spędzić czas w nadmorskim otoczeniu, równocześnie mając komfort mieszkania "u siebie".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1