Nadmotławie Estate

Temat dostępny też na forum: Nadmotławie
Przyszli użytkownicy inwestycji Nadmotławie Stare i Główne Miasto będą mieli w zasięgu wzroku. Do fontanny Neptuna przejść można spacerem (przez nową kładkę lub Zielony Most) w ciągu kilkunastu minut. W pobliżu inwestycji znajdzie się pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, liczne punkty usługowe, a także filharmonia, galerie sztuki czy teatr.
Mimo sąsiedztwa największych atrakcji ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsza lokata kapitału ever

Muszę to mieć
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 27

z tym nadmotlawiem no na pewno to będzie dobru ruch:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

lokalizacja jest ok, plan osiedla na stronie robyga też wydaje się być ok

więc pewnie zejdzie na pniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

pewnie tak

Gdańsk to modne miasto, a w tej miejscówce to każdy chciałby mieć apartamencik:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy umowę kupna mieszkania podpisuje się rzeczywiście z Robygiem S.A. czy jaką spółką celową z minimalnym kapitałem zakładowym, która rozpłynie się w razie jakichkolwiek kłopotów?

Jeśli ktoś szuka dla siebie mieszkania w takich cenach to nie ma sensu kupowania go na etapie dziury w ziemi. W Gdańsku nie brakuje obecnie mieszkań w takich cenach gotowych do odbioru.

Rynek na mieszkania po 10 tysięcy za metr jest w Gdański dosyć ograniczony, szczególnie po artykułach opisujących prozę życia w "apartamentowych" takich jak szafarnia czy jelitkowski dwór.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

Robyg raczej się nie rozpłynie.

To za duża firma. Co by o nich nie mówić ale mieszkania oddają i jeszcze nikogo nie puścili z torbami. Budują w sensownych cenach i nie gorzej niż inni to ludzie kupują i "dziury w ziemi". W sumie trudno im się dziwic, później będzie tylko drożej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

też tak myśle

i prawie się zdecydowałam. Centrum a jednak kawwałek od ścisłej starówki. Jest szansa ze będzie przyjemniej. Niestety Liczę się z mieszkaniami na wynajem. Tu chyba Robyg nie ma nic do gadania. W takich czasach żyjemy że wszyscy na lewo wynajmują apartamenty. To taki uber dla hoteli . Moze jak skarbówka ogarnie a dla właścicieli przestanie się liczyć tylko kasa ale równiez komu wynajmują to coś się zmieni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W takim mieście nie ma co mówić, takie mieszkanie jest doskonałą lokatą na przyszłość. Jak nie chce się mieszkać to można wynająć i zarabiać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nadmotławie Apartments do poważnego rozważenia

Ciekawa lokalizacja, sam się zastanawiam, czy nie kupić pod wynajem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciekawe ile kosztuje

takie piękne mieszkanie z tarasem z którego widać cały gdańsk. Trzeba przyznać że projekt robi wrażenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

cena raczej będzie wyższa niż m2 mieszania gdzieś przy obwodnicy, ale cóż tu działa magia starówki i Motławy. myślę, że lokalizacja jest fajna i ciekawa. może to być ciekawa miejscówka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

za tą firmą stoi potężny bank, jeden z największych w świcie

tacy deweloperzy nie rozpływają sie we mgle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

robyg to jest duża firma. Za którą stoi wielki goldman sachs. Nie ma szans że firma zwinie się i zostawi klientów na lodzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta firma ma pewnie wiele spółek, ale wszystkie łączy to są że oni pewni i się nie ulotnią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

robyg należy do jednego z największych banków na świecie. To tyle w temacie mojego przedmówcy....to jest poważna firma, a nie typu "Janusz ze szwagrem" i dwiema betoniarkami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fakt

mają naprawdę mocni finansowo, dobrze to wrózy koejnym inwestycjom. nie znikną jak dzin z amfory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na makietach prezentuje się ciekawie

zobaczymy jak w rzeczywistości. Czy mi się zdaje, czy widok z okien będzie dokładnie na rzekę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

no to widok

z okien na tym osiedlu będzie czadowy. Fajnie to wymyślili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dosłownie

Czadowy - na hałdy węgla :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A czemu nikt nie pisze o tym, że od 6.00 rano będzie hałas ze sklepu ze stalą za płotem? Przecież tam 10 metrów obok jest Metalzbyt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie pisze, bo hałas z Metalzbytu i to o 6 rano jest bardzo mało prawdopodobny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobra miejscówka

Naprawde niezły pomysł na życie. W sumie powinno być cicho a jednocześnie do centrum blisko. Robyg to chyba jeden z większych deweloperów, zatem pewniak że nie wyparuje. To chyba moja miejscówka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Moi teściowe chcą wrócić do Polski. Pokazałem im NAdmotławie Apartaments, powiedzieli, że super, że jak u nich w Niemczech. I że mam zklepac dla nich:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Podobne rozwiązanie widziałem w Holandii. W nadmorskich miastach, turystycznych enkawach to naprawdę może się udać. Jakbym miał nadwyżki, to sam bym z chęcią zainwestował.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

jeśli mówisz że o marinie tuż przy tym osiedlu. to faktycznie będzie ekstra pomysł. Ekstra bo nawiązuje do morskich tradycji Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nwet nawet

fajnie się rozwija ta cześc miasta, ktore w tym miejscu mialo charakter przemyslowy i taki dosyc surowy, az dziwi ze przez tyle lat zadna firma nie wpadla na genialny pomysl budowy w tym miejscu....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

nowa jakość

chyba ta inwestycja bije na głowę inne pod względem lokalizacji, estetyki , ktora moze i jest dosyc surowa ale musi jakos nawiązywać do otoczenia - glównie ze względy na starówkę, czuję że to będzie modne i eleganckie miejsce, ciekawe kiedy zrobią kładkę bo po jej budowie będzie można łatwiej dojśc,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

kładka jest

Na piechotę nie ma żadnego problemu żeby się dostać na starówkę. A podobno są plany żeby dało się przejechać tunelem samochodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kładka

fajnie, że ta kładka powitanie, znacznie ułatwi komunikację, będzie budowana gdzie koło sołdka? ci co kupią tam mieszkania będę mieli i super widok i piękna gdańska starówkę dosłownie na wyciągniecie ręki, ciekawe jak z wyglądem ale ta firma dba o wygląd wiec tu pewnie bedzie cool
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam tam wczoraj z rodziną ze Śląska. Powiedzieli że taka miejscówa to marzenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla ślązaków to jest marzenie raczej. Ale i dla miejscowych dobra propozycja, bo trochę z dala a jednak w centrum. jesli będzie tak jak na wizualizacjach to powstanie świetne miejsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadmotlawie

Miejscówka dla górników na emeryturze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

o tej inwestycji mówi sporo ludzi, nie tylko goście ze śląska :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo trudno zeby się tu nie podobalo

jest ładne estetyczne, praktyczne, blisko starówki, turyści beda walic tutaj drzwiami i oknami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo mi się podoba taka symbioza mieszkań i wody, nie wszędzie jest to możliwe ale nasz Gdańsk jako nieliczne miasto daje takie możliwości, ogólnie to ciekawa i fajna architektura:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobrze prezentuje sie to osiedle. Będzie pasowało do Gdańska.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

nawiązuje do architektury starówki

no i ta bliskość starówki!bomba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tzw. polski hak to miejsce z historią

i fajnie że z przysłowiowego ścierniska powstania eleganckie miejsce, do życia, spacerów, kto wie może jakaś kanajpka z czasem się pojawi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

powiem więcej

historia polskiego haka zaczyna pisać się na nowo.i fajnie że to miejsce się odmieni in plus
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizacja przednia, projekt miły dla oka. Warte rozważenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

na wizkach widać

że powstanie coś na kształt mariny albo będzie możliwość zacumowania morówki, jachtu czy housebouta, to super, ! widać że miasto otwiera się na wodę! to będzie super miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetny pomysł! Okolice Motławy zaczną żyć światowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

robyg buduje tu też mieszkania na wynajem. To ciekawa opcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nareszcie wykorzystują widoki Motławy i w pełnni Gdańska. Mieszkanie marzenie- trochę na uboczu a jednak w centrum i to nad wodą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podoba mi się tylko budynek usytuowany bezpośrednio przy Motławie, ale na razie nie jest realizowany.
Obecnie budowane i sprzedawane budynki niestety są zlokalizowane w głębi terenu, a mieszkania nie mają z okien tak interesujących widoków jak na wizkach, ... delikatnie mówiąc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam nadzeję że już za dwa lata to osiedle będzie kolejną świąteczną ozdobą tej cześci Gdańska:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoda że trzeba tyle czekać. Starówce przyda się te osiedle. Będzie elegancko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już chciałabym się tutaj wprowadzić ! Nadmotławie wygląda super!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nadmotlawie wręcz będzie musiało wyglądać pięknie w takiej zimowej scenerii!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

pewnie tak

spadło teraz trochę białego puchu, ale nawet i bez niego to może być ładne osiedle, czy ktos wie kiedy skończą je budować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku taka miejscówka to naprawdę skarb!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

miejscówka dobra, to prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poziom wody

Pierwszy metr wykopany pod fundamenty budynkow, a juz tafla wody widoczna. W jaki sposob ma byc tam jeszcze parking podziemny, tak aby nie bylo odtopien i osuwania budynkow?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Okolice Motławy odżyją. Super pomysł!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

masz rację

na pewno mieszkania będzie w tym miejscu wynajmować wielu turystów, bo samo osiedle jest baaardzo pomysłowe i ładne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziś jechałem elbląska w kierunku centrum, na wiadukcie widziałem że na budynku przy nowych ogrodach jest zawieszona reklama tego osiedla. Zglebiłem temat i muszę przyznać że robyg ma super pomysł z tym osiedlem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

sezon się rozkręca na dobre. Przydałoby się już to osiedle, które powstanie tuż nad naszą wyjątkową motławą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesuję się tym osiedlem, ale niestety cały czas jest tam krajobraz księżycowy. Nie przemawiają do mnie reklamy robyga, bo są niestety niewiarygodne :)
Przydałby się rzetelny opis całej okolicy zawierający daty i szczegółowy opis zagospodarowania terenu, łącznie z nabrzeżem i dojazdem do osiedla. Dzisiaj okolica wygląda przygnębiająco i podejrzewam, że nie koniecznie musi się to zmienić po wybudowaniu pierwszego etapu Nadmotławia, bo kolejne etapy muszą być obsługiwane transportowo obecną drogą. Mieszkanie przez kilkanaście lat praktycznie na budowie, z dojazdem z płyt betonowych, w sąsiedztwie składowiska miału węglowego, złomu itp. jest mało atrakcyjne.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

na stronie pojawiły się niedawno wizualizacje II etapu, ładnie to wygląda (podkowa z tarasem dla mieszkańców, pod którym są usługi, frontem do motławy), to co teraz wygląda jak krajobraz księżycowy (góra węgla) to będzie teren zielony, który będzie oddzielał I i II etap, nic tam nie będzie budowane bo to teren miasta, będzie park (pod spodem tunel planowanej nowej wałowej) mi się bardzo podoba wizualizacja, a jak wyjdzie w realu to się okaże

ważne żeby usługi rozbujały ten teren tak jak w brabanku

a co do składu złomu i metalzbytu - to całkiem fajny kierunek z oknami, szczególnie jak mieszkasz wysoko, w zasadzie nic nie przesłania widoku, wolałbyś 10piętrowy blok na przeciw, a tak masz przestrzeń na 4 - 5 piętrze i widok na ołowiankę, starówkę, nawe żuraw jak wysilisz wzrok (piszę o stronie połudnowej)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

taki urok nowych osiedli, że jak się kupuje I etap to potem kolejne dobudowują, podobnie sąsiedzi się wprowadzają, wiercą itd, tak to jużjest w nowych osiedlach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podam przykład pewnej gminy, która 20 lat temu przygotowała do sprzedaży działki budowlane.Były foldery z pięknymi domkami, stokiem narciarskim, wyciągiem krzesełkowym, pięknymi widokami na jezioro w dolinie. Działki zostały sprzedane, nowi właściciele wybudowali kilka domków i od 20 lat jeżdżą piaszczystą drogą do swoich posesji. Foldery wyblakly a o stoku i wyciągu narciarskim mało kto pamięta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porównywanie "pewnej gminy" do śródmieścia gdańska to nieporozumienie.
Proponuję przypomnieć sobie jak do niedawna wyglądała Wyspa Spichrzów, to samo tereny na przeciw Ołowianki z ruinami, gdzie Ikea kupiła działkę, te tereny nabierają blasku i bardzo dobrze. W mieście jest tak, że na najmniejszym skrawku się buduje , miasto nie znosi próżni. A na wsi czy prowincji ziemia może leżeć odłogiem latami, bo i tak tam nikt nie przyjedzie.
Będzie ładnie. Gdańsk się zmienia pozytywnie i o to chodzi. Ja wiem że idą narzekania, że budynki nie takie, że na wyspie spichrzów stoją bloki ze skośnymi dachami, a ja się pytam, lepiej żeby były tam ruiny? Pora zacząć się cieszyć, z tego że deweloperom się chce, że razem z miastem rewitalizują nadbrzeża Motławy. O to chodzi !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyspę Spichrzów wyróżnia to, że wszystkie budynki budowano praktycznie w jednym czasie, dzięki czemu okres przekazywania do użytkowania kolejnych lokali jest stosunkowo krótki. Obawiam się, że w przypadku Nadmotławia może być inaczej. Chciałbym, żeby przykładem był Brabank, gdzie dzisiaj jest tam fajnie zagospodarowana przestrzeń publiczna i nie przeszkadza to w budowie kolejnego etapu. Brabank ma jednak dobry dojazd do budowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wyspa spichrzów to była najpierw aura, potem nowa motława, a deo, grano itd teraz dopiero po wielu latach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgoda, ale właśnie chodzi o tą część Wyspy Spichrzów" budowlaną po wielu latach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Robyg wprowadził do sprzedaży budynek B. Wszystkie budynki są budowane jednocześnie, pewnie pod koniec będzie dostępny budynek A - ten, który stoi frontem do Motławy, ale tam będą same duże mieszkania i same drogie z cenami bańka i wyżej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

piękne

Marzę, aby tam zamieszkać niestety to chyba za wysokie progi dla mojego portfela, ale to czysty prestiż zazdroszczę szczęśliwcom, którzy tammogą zamieszkac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Chcę się przeprowadzić z mężem z Londynu do Gdańska ktoś może się podzelić opiniami, czy to dobre miejsce do zamieszkania z dwójką ruchliwych dzieci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dla rodziny z małymi dziećmi lokalizacja jest raczej kiepskia. Dla turystów natomiast rewelacja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękna inwestycja. Marzę, by tam zamieszkać z rodziną! Umówiłem się na spotkanie z bankiem, zobaczymy, czy zmoją zdolnością kredytowom uda się zorganizować finansowanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Fajna inwestycja i super lokalizacja! Bardzo podobał mi się projekt, teraz przymierzam się do zakupu mieszkania i bardzo chciałbym, aby to właśnie było to!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nadmotławie Estate

Osobiście szalenie podoba mi się inwestycja Nadmotławie Estate i mam zamiar negocjować dobrą stawkę, zwłaszcza, że dopiero ruszyła sprzedaż kolejnego etapu inwestycji. Myślę, że warto!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Teraz ruszyła sprzedaż budynku D, który jest 3 piętrowy. Z tego co widzę najlepszy będzie oczywiście A, który zaczną sprzedawać pewnie latem 2020, ale ceny na pewno będą bardzo wysokie. Z tego co już było sprzedawane to ja bym zaakceptował B i E od północy czyli od węgla, bo tam będzie widok na Motławę, ale wiadomo że to północ czyli ciemna nora. Z kolei od południa dobry widok będą miały tylko 4 i 5 piętro - z budynku B i E., z E nawet jeszcze lepszy bo nic przed nim nie stoi na końću, jest płot i market budowlany z niskimi barakami, więc widok od południa lepszy od tych budynków bliższych Motławy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękny projekt osiedla i świetna okolica!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mnie też coraz bardziej podoba się to osiedle. Niestety ceny mieszkań rosną wraz z murami.
I jak kati, kat, d, anonim zdecydowaliście się z mężem kupić mieszkanie i zamieszkać z dziećmi na tym osiedlu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź będzie za miesiąc, bo w takich, mniej więcej, odstępach czasowych piszą robygowi pracownicy? :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nadmotławie

Mój brat tu mieszka i bardzo sobie z rodzinką chwali :) Osobiście szukam teraz mieszkania pod inwestycję, bo wydaje mi się, że to dobra lokata kapitału z perspektywy nadchodzącej wysokiej inflacji. Zobaczymy, ale to b. poważny kandydat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Gdzie Twój brat mieszka???!!!! Na nadmotławiu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm...

Ciekawe co z linią wysokiego napięcia przebiegająca co tuż obok i ulicą Nowa Wałowa która odetnie osiedle od miasta...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafiłem na informację o Nadmotławie Estate w innym materiale - jestem zachwycony. Czytam też opinie mieszkańców i wszystko wygląda jak należy. Teraz tylko zadbać o zdolność - naprawdę inwestycja bardzo mi się podoba, a dodatkowo, ta lokalizacja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Na inwestycje Nadmotłatwie trafiasz systematycznie z racji zatrudnienia w Robygu. Może nawet razem z bratem, który już podobno tam mieszka :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta lokalizacja... Moje marzenie! Niestety obawiam się, że nie będę miał zdolności kredytowej, ale z perspektywy nadchodzącej inflacji i kryzysu, chcę się teraz zorientować, na co mogę sobie pozwolić. Nie warto czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

mieszkam w holandii i korzystajac z zaoszczedzenia sporej kwoty, chcialbym kupic mieszkanie pod inwestycje - kocham Gdańsk, więc zacząłem się rozglądać tu i Nadmotławie Estate to naprawdę ciekawa opcja dla osób takich jak ja, teraz tylko znaleźć mieszkanie, zanim trafi nas inflacja ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

My mieszkamy w Nadmotławie Apartments i bardzo sobie chwalimy :) Wspaniała inwestycja z naszej strony, nie żałowaliśmy ani sekundy. Teraz szukamy drugiego lokalu i najchętniej kupilibyśmy tutaj, żeby ulokować kapitał przed inflacją i potencjalnie dużym kryzysem finansowym...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Squat?

Inwestycja chyba jeszcze nie oddana do użytkowania ;)
Kiepski marketing macie :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzbany nie kompromitujące się !!!! Tylko prawdziwe wypowiedzi się liczą ...to osiedle jeszcze w budowie więc jak tam piszecie jak się wam mieszka ????
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta lokalizacja - cudo! robię teraz rozeznanie w dostepnych, sensownych inwestycjach i Nadmotławie wydaje mi się jedną z ciekawszych - moim zdaniem to mega sztos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Byłem zobaczyłem i ....

Piękna lokalizacja póki co to nie jest !! dodatkowo ponad połowa lokali czyli nadmotławie estate to będzie wynajem czyli klimat jak na chmielnej albo toruńskiej pełno pijanych ludzi w okresie wakacyjnym ,już współczuję tym co kupią mieszkania a przepraszam apartamenty w tej części mieszkalnej no ale dobrze że nieopodal spory komisariat policji znajduje się na pewno będą mieli co robić, cena za M2 ponad 12 tys. istna okazja - wręcz pół darmo a doradcy klienta z Robyg-u na ul. Szafarnia 5 nie raczą nawet wstać do potencjalnego klienta a siedzący jprzed komputerem jakiś Pan na zadawane prze ze mnie pytania odpowiada spoglądając w komputer no podejście profesjonalne aż paliłem się żeby wyciągnąć oszczędności i tu je ulokować..słabo jak dla mnie póki co szukam bardziej Profesjonalnego dewelopera no i lokalizacji bardziej cywilizowanej , ale co kto lubi może innym się tu podobać ja plusów nie doszukałem się
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

My co prawda nawet nie mieszkamy w Gdańsku, ale w wakacje widzieliśmy tę inwestycję i szalenie nam się podoba lokalizacja, a akurat szukamy czegoś pod inwestycję i dalszy wynajem... To chyba będzie dobra opcja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tam z widokiem na góry węgla?! Fajnie bedzie, ślask w centrum gdańska:)))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się przymierzam do ulokowania oszczędności w nieruchomość i to wydaje się być fajną, wygodną opcją. Teraz tylko dogadać się z bankiem :) Szkoda tylko, że tak mało w Gdańsku jest inwestycji o podobnej jakości/w podobnej cenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba przyznać, że Robygowi Nadmotławie wyszło, Bardzo ładne wykonanie części wspólnych. Lokalizacja też extra.

Polski Hak zaczyna się cywilizować. To będzie jeden z najładniejszych zakontków. Na ołowiance miasto zrobi park na cyplu, w pobliżu przystań, bulwary nad rzeką gdzie rano można pobiegać a do tego cisza spokój bo Hak jest ślepy i nikt poza mieszkańcami tu się nie zapuszcza. Oczywiście docelowo będzie tunel i wtedy może być gwarniej, ale podoba mi się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (163 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Waterlane Corner (10 odpowiedzi)

Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu....