Nadmotlawie cena luksusu?

Temat dostępny też na forum: Długie Ogrody
Prawie kupiłem mieszkanie w nadmotławie w części estate jest taniej jeżeli chodzi o zakup mieszkania no i codziennie nowi sąsiedzi i ten uroczy klimat okno w okno wszyscy będą się widziec jak przytulnie , taka rodzinna atmosfera się tam wytworzy i terenów zielonych masa , idąc chodnikiem trzeba będzie uważać żeby komuś nie wejść do mieszkania na parterze tyle tam przestrzeni i prywatności tu akurat w części mieszkalnej , wystarczy spojrzeć na plan osiedla na stronie RObyg-u albo niedowidze albo mam wrażenie że chodniki są przy samych parterowych mieszkaniach , zawsze do sąsiada na kawkę można wpaść oby tylko proszeni goście
Ogolnie zrezygnowałem ale na pewno znajdą się osoby które lubią eksperymentować bo do takiej kategorii zaliczył bym to osiedle . No cóż kto nie spróbuję nie będzie wiedział , ale rada dla zainteresowanych dopytujcie wszystko co dla was ważne gdyż deweloper czy to celowo czy to nie pamięta ale nie mówi wielu istotnych rzeczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia gustu. Mi się lokalizacja szalenie podoba, projekt również i jak tylko miałbym zdolność, to chętnie bym tu zamieszkał. IMO to jedno z najbardziej prestiżowych osiedli w GDA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zachwalanie Robygu, to Twój obowiązek pracowniczy, więc nie dziwi że co jakiś czas dajesz temu wyraz. Dwa miesiące temu tak się rozpędziłeś w zachwalaniu Nadmotławia Apartments, że zamieszkałeś w budynku, którego jeszcze nie wybudowano :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0