Do La Manchy trafiłam prawie 4 lata temu z polecenia mojej poprzedniej lektorki. Nie zmieniłabym tej decyzji w żadnym momencie. Indywidualne podejście do ucznia, zajęcia z native speakerami pozwalają na ogromne postępy :) Ponieważ lektorzy pochodzą z różnych krajów można poznać różne akcenty oraz warianty języka, a także dowiedzieć się sporo o kulturze danego kraju. Cała ekipa La Manchy jest niesamowicie pozytywna i motywująca do nauki! Chyba nie zdarzyło się, żeby czegoś nie dało się zorganizować. Zajęciami z hiszpańskiego jestem zachwycona niezależnie od lektora, który mnie uczy :) a właśnie zaczęłam lekcje portugalskiego i wiem, że dam radę się nauczyć tego języka!
Pomoc w organizacji wyjazdu językowego do Madrytu była wprost nieoceniona i sprawiła, że czekałam na ten wyjazd będąc pewną, że nic mnie na miejscu nie zaskoczy.
Z całego serca polecam każdemu, kto che rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim oraz tym, którzy chcą mówić coraz lepiej i lepiej :) La Mancha to idealne miejsce do nauki.