Najlepsza rehabilitacja jaką kiedykolwiek miałem

a miałem ich już parę, więc mam z czym porównywać.
Świetny, przesympatyczny młody zespół profesjonalistów.
Efekty rehabilitacji nadspodziewanie dobre. Nie wyszedłem 100% zdrowy tak jakbym nigdy nie miał urazu, ale to nigdy tak nie jest. Grunt że widać kolosalną poprawę w stosunku do mojego stanu - jak tam przyszedłem to prawie nie ruszałem prawą ręką a teraz mogę robić nią prawie wszystko.
Organizacja przebiegu rehabilitacji świetna. W większości pracowałem z jedną osobą, ale gdy pracowałem z inną to ona wiedziała o co chodzi i jakie mam zabiegi, nie było tak że przychodzi ktoś inny i muszę od nowa tłumaczyć co mi jest, a więc wymiana informacji między personelem jest świetna, co ma wpływ na konsekwentne i skuteczne porowadzenie rehabilitacji. Obiekt jest czyściutki, wraz z wyposażeniem sprawia wrażenie jakby wczoraj oddany do użytku.
Tam jest tak fajnie że chyba pomyślę co by tu sobie jeszcze zrehabilitować :-P Pozdrawiam serdecznie i dziękuję całej ekipie i polecam każdemu kto potrzebuje szybko wrócić do sprawności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najlepsza rehabilitacja jaką kiedykolwiek miałem

Panie Dariuszu , dziekujemy za taką miłą ocenę. Jest to dla nas jeszcze większa motywacja do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0