Nalewka bursztynowa

Temat dostępny też na forum: Prezenty
Witam, chcialbym zrobic prezent moim rodzicom z daleka i pomyslalem o nalewce bursztynowej. Gdzie moge ja kupic w Gdansku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nalewka bursztynowa

Jako takiej nalewki nie sprzedają. Sprzedają bursztyn na nalewkę w buteleczkach, które należy zalać spirytusem. Proporcje 1 część bursztynu 3 części spirytusu. Po ok. 2 tygodniach nalewka jest gotowa. Z tym, że nie do picia, max 3 kropelki na szklankę herbaty, za to dobra jest do nacierania (rozgrzewa).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nalewka bursztynowa

Dzieki za podpowiedź a gdzie moge kupić taka buteleczke z bursztynem? W Aptece znajde? Czy moze w sklepie zielarskim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nalewka bursztynowa

W aptece raczej nie, w sklepie zielarskim nie wiem. Pewnie są na stoiskach z bursztynem na jarmarku Dominikańskim. Wiem, że mają na Westerplatte razem z pamiątkami w rozstawionych stoiskach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nalewka bursztynowa

idz na jarmark, na zielony mostek, tam jest firma co ma biżuterię bursztynową (moja siostra btw.) i tam mozesz zapytac ja czy ma (jak nie ma to zamowic) bursztyny na nalewkę, zalewasz sirytusem i masz;) a jeżeli nie masz czasu na to, napisz do mnie na prv to załatwie wysyłkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w aptece kupisz gotowa nalewke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...