Najlepsza pizza w Sopocie ale klientów traktują dziwnie... (1) W ubiegły piątek postanowiłem zadzwonić i zamówic trzy pizze ( w tym moją... dylannever najlepsza pizza w trojmiescie (1) najlepsza pizza wloska w trojmiescie. Nigdzie nie jadlem tak dobrej... Artur tak sobie (1) Byłem z narzeczoną i w sumie nie czułem się jak w Neapolu. Pizza taka sobie -... kamil
Tylko dla odważnych albo bez smaku (1) Pierwszy raz miałam wątpliwą przyjemność spróbowania tak niedobrej pizzy.... Ania Poniedziałek (1) Zawiodłem się. Przyjechałem w poniedziałek (08.01.18) a było zamknięte. Na... Żabs Mniam, najlepsza włoska pizza w Trójmieście (1) Polecam smakoszom włoskiej kuchni! Pizza naprawdę pycha, zjedliśmy z żoną już... Tomasz Pizza (2) Niestety ale nie smakowala mi naprawde wszystko na niej plywa nie chce byc... WCZASOWICZKA Drobne nieporozumienie (1) Pizza tak mokra, że na środku stała kałuża. Wiem, wiem: niby tak ma być, ale... Zorro Bardzo dobra włoska pizza (1) Byłem z koleżanka 2 tygodnie temu na 1 pizzy w tej restauracji. Obsługa... Mati Dla nas niestety nie najlepiej.... (1) Dla nas niestety nie najlepiej.... pizza cenowo jak w innych włoskich... Dominika POLECAM SMAKOSZOM WŁOSKIEJ KUCHNI MNIAM :) (1) Przepyszna pizza, pyszna kawa i tiramisu- już planuję następną wizytę. Lokal... Ola