Pan Arkadiusz wielokrotnie ratował mój IPhone i IPad, w obu przypadkach zbita szyba. Dodatkowo w IPhoni’e usuną błąd w zaledwie kilka minut podczas gdy inni nie umieli sobie z tym poradzić. Podczas ostatniej wizyty pokazałam okulary, które miały pójść na straty. Optyk nie podjął się naprawy, zegarmistrz również. Pan Arkadiusz spojrzał swoim fachowym okiem i poprosił o pozostawienie okularów. Nie spodziewałam się cudów, spisałam na straty okulary warte 2 000 zł. Następnego dnia otrzymałam telefon, że oprawki są gotowe do odebrania. Wyglądały jak nowe, uszkodzony zawias został zrekonstruowany tak perfekcyjnie, że w ogóle nie widać aby oprawki były po ‚ciężkim Wypadku’. Art GSM to miejsce, które sprawia, że czuje się bezpiecznie, jak tylko pojawi się jakiś problem, i to nie tylko ze sprzętem elektronicznym. Manualne zdolności, podejmowanie niestandardowych wyzwań, chęć niesienia pomocy i pełen profesjonalizm to tylko niektóre cechy, dzięki którym wiem, że jestem w dobrych rękach. Jeszcze raz dziękuje Panie Arkadiuszu, jest Pan niezastąpiony!