Naturalne sposoby leczenia

Czy znacie może jakieś dobre naturalne sposoby leczenia oraz dbania o zdrowie? Co się u Was sprawdza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Naturalne sposoby leczenia

Mysle, ze urynoterapia powinna poprawic Twoje zdrowie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czkawka
Złagodzimy ja żując liście mięty lub ziarenek anyżu. Jeśli czkawka nie ustępuje, wrzucamy kilka ziaren anyżu do szklanki wrzącej wody i studzimy. Pijemy 20 łyków starając się wstrzymywać przy tym oddech.

Kurzajki
Gdy jest ich dużo, zlikwidujemy je stosując codziennie kąpiele z cieplej wody, w której rozpuszczamy sol morska (20 dag na litr wody). Możemy również przez kilka dni pocierać brodawki pokrojonym głąbem kalafiora (jego soczysta częścią) lub sokiem z jaskółczego ziela.

Nadmierna potliwość nóg
Te nieprzyjemna dolegliwość likwidują kąpiele stop w cieplej wodzie z dodatkiem maki kartoflanej (łyżka na 3 litry) lub w mocnym naparze z herbaty.
Możemy także pocierać pocące się miejsca ałunem, który składa się z siarki, aluminium i potasu. Hamuje on nadmierna prace gruczołów potowych.

Dobrze jest rownież zajrzeć sobie do tej księgarni medycznej https://pzwl.pl/Atlas-anatomii-czlowieka-Sobotta-Tom-2,5077986,p.html W pzwl mają dobre promocje na wiele pozycji medycznych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

u mnie sprawdza się homeopatia, aczkolwiek leki homeopatyczne muszą być dobrze dobrane przez lekarza bądź doświadczonego homeopatę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie ziółka
melisa
dziurawiec
mięta :)

Najlepiej ze swojego ogródka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...