Nauka gry na gitarze (1) Nauka gry na gitarze. Gdynia. Moge dojechać. Gitara elektryczna, też... Jimmy język francuski (1) jestem studentką języka francuskiego w Kolegium Kształcenia Nauczycieli... majah szkoly jezykowe z angielskim (4) Hello... Chcialabym zapisac na intensywny kurs jezyka angielskiego najlepiej... yagahatka
Wavelength Pre-Intermediate (1) Sprzedam podrecznik i zeszyt ćwiczeń Wavelength Pre-Intermediate.... kati Godne polecenia szkoły-ośrodki szkoleniowe kierowców w Gdyni (2) Godne polecenia ośrodki szkoleniowe kierowców w Gdyni;polecani instruktorzy,... myszka21 nauka niemieckiego małych dzieci (2) Witam!Czy ktoś orientuje się na jakich materiałach najlepiej pracować przy... sydka rekrutacja do liceów (6) I znowu siało się kumoterstwo w niektórych liceach. Niby system... Amelka1 SZKOŁA MORSKA CZY UNIWERSYTET GDAŃSKI (3) PORADŹCIE KTÓRA SZKOŁA LEPSZA, PROSZĘ O RADĘ UCZĄCYCH SIE TAM STUDENTÓW,... Gosia... Przewodnik wycieczek po Trojmiecie (1) Witam... Chcialabym zrobic licencje przewodnika wycieczke.W zwiazku z... yagahatka Angielski za darmo (1) Bezpłatne lekcje angielskiego, ćwiczenia, słowniki, zagadki.... ISEL Jaka szkoła (3) Witam, mam taki problem, chce sie na studia zaoczne na kierunek informatyka,... Fujara Turystyka w Akademii morskiej-MSU-opinie (1) Czy ktos z was studiuje lub studiowal na MSU na organizacji uslug... slonko UG- politologia- kto ma szansę? (1) Czy ktoś z Was próbuje się dostać na ten kierunek w tym roku? Jak to wygląda... krewetka przepisywanie/tłumaczenie (1) PRZEPISUJĘ TEKSTY I PRACE TŁUMACZĘ Z I NA ANGIELSKI -KONTAKT NA MAILA roxa język francuski KOREPETYRTOR POTRZEBNY od ZARAZ (1) Poszukuje korypetytora z j. francuskiego (poziom liceum), nauka chlopaka w... laszka TKANIE (2) zaczęłam uczyć się tkać :0 mam już ramę z osnową i szukam materiałów :... Noemi czy ktoś wywalczył darmowe przedszkole ? (1) Według ostatnich doniesień z prasy tj np GW każde dziecko w wieku 3-6 lat ma... angela angielski (3) I am looking for places where I will be able to speak in English polo angielski (1) sprzedam słownik wymowy języka angielskiego, Longman, J. C. Wells, tanio...... Oska szukam materiałów z Germanicusa (1) pilnie szukam materiałów, a konkretnie zeszytu Grundstufe - Teil 3, ze szkoły... Myszka1