Wspaniale, serdecznie polecam !!!!!!!!! (2) Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Moto-Crossu. Wspaniały ,... absolwentka Marta Kubisiak (1) Jeżeli chodzi o mnie to ja wszystkim polecam na instruktora Martę. Jest... Kasia Małgorzata - opinia (1) Przedszkole spełnia moje oczekiwania. Bardzopodoba mi sie mozliwosć... Małgorzata
Za pierwszym razem ! (1) Nie do końca pewny swych umiejętności, jednak zdałem egzamin za pierwszym... Mario Super instruktor (1) Pozdrawiam Pana Muruszewskiego.chciałem mu przekazać że po jego lekcjach to... Marek Polecam! (2) Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, świetni instruktorzy! Zdałam za... Karolina Zdecydowanie POLECAM (1) Super szkoła - zajęcia o odpowiedniej porze, poziom rewelacyjny - czuję, że... Marzena NAJLEPSI W TROJMIESCIE. (1) DZIEKUJE WAM BARDZO,ZA PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU I REWELACYJNE... MONIKA ;) (1) Gimnazjum nie jest złe, nauczyciele bardzo fajni, poziom nauczania na dość... ;) :) (1) Czyste i przestronne sale, mili lektorzy i przestępne ceny to w tej szkole... Romek takiej szkoły szukałam :) (1) Szkoła EMPIK to już moja 4 szkoła językowa więc mam spore porównanie do... zuza Pozdrowienia dla Pana Zbyszka i podziękowania za dobre przygotowanie do egzaminu. (1) Nie jestem uczniem szkoły "barbara" tylko "elki" , ale u Pana Zbyszka... Radek Krzysztof K. - opinia (1) Zdałem za pierwszym razem! Wielkie dzięki dla całej Elki a w szczególności... Krzysztof K. Bartosz - opinia (1) Szkoła jest bardzo przyjazna dzieciom i rodzicom. Prowadzona w przemyślany i... Bartosz zdałam z drugim razem !!! (1) Nie ma nigdzie lepszej szkoły jak ta !!!wiem co pisze a pan LESZEK to... MONIKA Polecam i dziękuję! (1) kurs: kategoria A i B. Obie zdane za pierwszym razem! Instruktorzy super,... maja Polecam (1) Witam wszystkich ktorzy zastanawiaja sie nad wybraniem szkoły nauki jazdy ale... Marcin Naprawdę warto :) (1) Witam, jestem bardzo zadowolony gdyż udało mi się zdać za PIERWSZYM razem.... Waldemar K. Szczerze polecam !! (1) Cały kurs przeprowadzony bardzo szybko i profesjonalnie, prawo jazdy kat. B... madep2 Polecam Macka i ABC! (1) Bardzo polecam osrodek oraz pana Macka dzieki ktoremu zdalem prawo jazdy za... Daniel G.