Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Temat dostępny też na forum: Nauka
Jestem po 40tce i chciałabym poduczyć się języka angielskiego , mam jakieś podstawy. Proszę o poradę jaka szkoła wchodzi w grę, ponieważ są w Bojanie dwie i nie wiem jakie mają opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Briton jest w Bojanie od kilku ładnych lat. Chodziłem do nich na Callana i jestem zadowolony. Moj syn teraz też się tam uczy.
Stawki mają dobre, kontakt wyśmienity. Widać efekty nauki, nie jest to tylko puste przewalanie materiału.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

ja tez polecam Briton w Bojanie, świetni nauczyciele
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Ja jeszcze podczas studiowania chodziłem na kursy, które organizowała moja uczelnia - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni. Obecnie też mają kursy jęyzkowe http://www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/kursy-jezykowe i moim zdaniem jest to oferta godna polecenia. Oczywiście możesz sprawdzić inne szkoły, ale ja Ci polecam na pewno uczelnie wyższe, nie musisz iść koniecznie na WSB. Moim zdaniem poziom na uczelniach wyższych jest zawsze dobry, a z takimi nieznanymi szkółkami językowym to różnie bywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Hehe. No tak, wszak wsbia to renomowana uczelnia :)
Ja również polecam Briton. Przeszedłem do nich z Distinction (niby renomowanej). Zupełnie inny świat.
Lektorzy nie traktują ucznia przedmiotowo tylko podmiotowo. Atmosfera niemal domowa, choć lokal dość. ..surowy. jak ktoś wyżej pisał, firma działa juz dobrych kilka lat i z tego co się orientuję (znajomuch dzieci tam chodzą) mają dobre wyniki. Gdyby bylo inaczej, już dawno by ich nie bylo.
Aha - stawki są dość niskie. To znaczy nie zdzieraja Bóg wie jakiej kasy, ze względu na to że pracują za miastem
Ode mnie duży punkt dla Briton.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Ja też polecam Britona. Jestem 35+ i wiele razy podchodziłam do języka ang. aż w końcu się udało. Nauczycielka dopasowała mi indywidualny program do moich potrzeb. Bardzo pozytywny klimat i herbatka. Naprawdę widzę efekty i też punktuję Britona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

A tak przyłączając się do tematu.
Czy gdzieś w Bojanie można się uczyć innych języków?
Konkretnie szukam szwedzkiego i fińskiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Jak możesz dojeżdżać do niezły jest speak up, jestem trochę starszy od Ciebie i myślałem, że będzie kiepsko się w tym wieku uczyć języka ale nie jest tak źle, nawet mi się spodobało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Jeśłi jest Pani zainteresowana angielskim indywidualnie, w godz przedpołudniowych proszę o kontakt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

ja mogę polecić Empik School. Jest sporo grup a kwalifikacja odbywa się m.in. na podstawie testu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

A ja polecam Szkołę English Experience ;). Jest w Bojanie jakiś rok.
http://englishexperience.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Niezla proba krypotreklamy hehehehe.
Jakies konkrety? Bo w dzisiejszych czasach zdanie pojedyncze to troche malo :)

Jedna z tych nedznych i obskurnych przyczep reklamowych walajacych sie po calym trojmiescie zaczela zaslaniac widocznosc przy wyjezdzie z wo loszy a jakos jesienia. Zatem nie "jakos rok" tylko okolo pol roku.

Pewnie tyle samo prawdy jest w tej ofercie wygladajacej jak oboetnica wyborcza PO. Zbyt piekne by bylo prawdziwe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Wybrałam EE, ponieważ chciałam, żeby córka poznawała język w naprawdę małej grupce. Na razie jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

Briton w Bojanie jest godny polecenia, chodze tam indywidualnie od 2 lat i jestem naprawdę zadowolona. Polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka języka dla dorosłych - którą szkołę wybrać?

ja chodzilam do tej szkoly dla doroslych http://www.liceum-zaoczne.sopot.pl/home.html i jestem zadowolona ze trafilam na dobrych i milych nauczycieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkół językowych jest coraz więcej. Ja uczestniczę w łódź szkoła językowa https://akcent-edu.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Kursy online są świetne można siedzieć w domu i w spokoju się uczyć. Można również uczyć się w grupie. Tam szkoła uczy 8 języków świata które sa bardzo znane i ludzie lubią się ich uczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będąc dorosłym wcale nie jest za późno na naukę języka obcego. Ja na angielski się zdecydowałam. Szukając pomocy naukowych w necie trafiłam na https://www.youtube.com/watch?v=AJ2P9EkUrxE . Jest to lekcja pomocna w tym, żeby lepiej rozumieć angielski ze słuchu. Są tam nawet różne sposoby omówione bardzo przystępnie. Super jest taka nauka, bo efekty przynosi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...