Nauka śpiewu

pełne ogłoszemie w dziale HOBBY szukam NAUCZYCIELKI(-ELA)ŚPIEWU, który chciałby popracować ze mną nad emisją głosu, jestem w stanie wyskrobać ze studenckiej kieszeni 25-30 zł oczywiście w grę wchodzą również zajęcia we 2-3 osoby, a więc chętnie dołączę się do już istniejącej grupy muzycznych zapalenców:)
W związku z tym kieruję powyższą prośbę do nauczycieli śpiewu jaki i do uczniów.
kontakt
GG 6789039
mail malutkakg@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjdź i przekonaj się, dlaczego jesteśmy jedną z najlepszych szkół wokalnych w Polsce!
Wokal Studio specjalizuje się w wokalistyce - prowadzi kursy treningu głosu i warsztaty wokalne. Pomagamy w edukacji i szkoleniu studentów w różnych stylach muzycznych, w tym pop i jazz. Przygotowujemy uczniów do przesłuchań wokalnych, recitali, konkursów a także egzaminów do szkół muzycznych.
Jeśli śpiew jest Twoją pasją - Masz powód by nas odwiedzić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))