Neodental

Stomatolodzy

Rumia, Filtrowa 18/L2

Zeb - ocena (1) Kilka tygodni temu robiłem powtórne leczenie zęba trzonowego u A.... Zeb Pablo - ocena (1) Dawno nie byłem w tak profesjonalnym centrum stomatologicznym. I do tego... Pablo Jerzy - ocena (1) Profesjonalne ale także miłe podejście. Jerzy
Alina - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Doktor Bartosz Kita wszystko dokładnie wyjaśnił. Alina Jacek Ryniec - ocena (1) Pozytywne ,bezpieczne Jacek Ryniec Leszek - ocena (1) W dniu dzisiejszym udałem się na umówioną wizytę, w konkretnym celu -... Leszek Wojnowska - ocena (1) Dr Sosnowski, pełen profesjonalizm, bardzo kontaktowy, kulturalny, cierpliwie... Wojnowska WM - ocena (1) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. WM Mariusz Bolek - ocena (1) Chciałbym za pośrednictwem tego portalu podziękować i polecić firmę... Mariusz Bolek Angelika - ocena (1) Chyba najlepszy stomatolog u którego byłam. Szybko, bezboleśnie. Ośmielę się... Angelika Anonim - ocena (1) Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Polecam Anonim RenMar - ocena (1) Od lat niezmiennie wysoki poziom usług, dlatego wracamy z żoną jeśli tylko... RenMar Dorota - ocena (1) Bardzo polecam spokojna życzliwa atmosfera , nawet dla pacjenta pełnego lęku... Dorota Jb - ocena (1) Zdecydowanie polecam tę klinikę.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta... Jb Joanna - ocena (1) Polecam i jeszcze raz polecam, bardzo profesjonalna i miła obsługa.Super... Joanna Lucyna - opinia (1) Polecam usługi dentystyczne u p. dr W. Sosnowskiego - profesjonalizm,... Lucyna Z - opinia (1) Profesjonalne usługi, kompetentna kadra.dobra jakosc materiałów.przystepne ceny Z Andrzej Błaszczak - opinia (1) Nowoczesne wnętrze, w recepcji kompetentna osoba. Pan dr Wojciech sprawdził... Andrzej Błaszczak Włodzimierz Majkowski. - opinia (1) Wyrwanie ósemki perfekcyjnie, szybko i bez bólu. Polecam wszystkim. Włodzimierz Majkowski. Tyberiusz - opinia (1) Bardzo dziękuję za profesjonalizm wykonanej usługi. Szczególne podziękowania... Tyberiusz