Nerwica... pomocy...

Cześć chciałabym uzyskać pomocy i doradzić się w wielu kwestiach. Mam 27 lat, pracująca jeżeli chodzi o moją rodzinę (mam wspaniałą mamę, brata, babcie) tata zmarł kilka lat temu. Jest jeszcze mój chłopak /narzeczony ale to inna kwestia. 2 lata temu zmagałam się z nerwica jednak w jakimś stopniu poradziłam sb z nią. Niestety w lutym tego roku to wszystko wróciło...
Lęk przed śmiercią, szum w uszach, osłabienie, kołatanie serca, niski puls w spoczynku 48-60, napady gorąca, drętwienie rąk, brak zainteresowania czymkolwiek... Jest gorzej niż było, a tragiczne jest to, że mam niezbyt ciekawe myśli. Na ogół jestem raczej zabawna osoba, która szybko nawiązuje kontakt. Ma grupę przyjaciół, jednak mój związek to totalna tragedia. Chodzę ze swoim narzeczonym bardzo długo, jednak jestem totalnie nieszczsliwa. Próbowałam zerwać 1000 razy jednak on nie rozumie, że nie chce z nim być. Długo by opowiadać ale 5-letni związek dał mi niezłe w kość a udawanie, że wszystko jest ok, mnie powoli zabija....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje się, że głównym problemem jest tutaj narzeczony. Miałem kilka dziewczyn w swoim życiu i po każdym rozstaniu wydawało mi się, że nie ma opcji, że spotkam kogoś lepszego. Dzisiaj myślę, jak mogłem myśleć w taki sposób. Daj sobie pozwolenie na szczęście, nie jesteś zobligowana, żeby żyć nieszczęśliwie bo tak trzeba. Spróbuj odnaleźć w sobie siłę. Głęboko w Ciebie wierzę kochana!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jaki to problem zerwać?
Rzucasz w niego pierścionkiem i każesz się nie zbliżać, bo inaczej wystąpisz do sądu o zakaz zbliżania się. Blokujesz jego nr telefonu, blokujesz na mediach społecznościowych, jeżeli będzie nachodził to dzwonisz na policję.
Szkoda zdrowia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają? (46 odpowiedzi)

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą...

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...