Nie mogę znieść mojej kuzynki

Ta nienawiść mnie zabija, wiem o tym. Najpierw najpiekniejsza dziewczyna na osiedlu. Matka jej ledwo wiązała koniec z końcem ale dla Marii by wzięła chyba kredyt. Jej brat mieszkał w piwnicy, Maria miała piękny, nowoczesny pokój. Mega przystojny, bogaty chłopak. Szkoła, studia z wyróżnieniem. Zawsze stylowa, oczytana, inteligentna. Wyjechała za granicę. Oczywiście super praca, nowy chłopak bardzo bogaty, przystojny. Podróże po całym świecie. Potem piękny dom. Cudowny pies, o którym zawsze marzyłam. Festiwale muzyczne, przyjaciele, wycieczki. W końcu dziecko. Piękne, podróże z dzieckiem, cudowny czas z rodziną, wszyscy ją kochają. Ja udaję bo jej zazdroszczę jak nie wiem. Jak się z tego wyleczyć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgłoś się do Polsatu.
Do "Trudnych Spraw"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to jest festiwal muzyczny? Muzyka młodzieżowa czy poważna? Nie pasuje mi to w tej historii. Zresztą na pewno nie była takim ideałem, bo takie osoby nie istnieją.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko modlitwa, ewentualnie psychoterapia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Facebooku czy innym Instagramie wszystko ładnie wygląda. Ale czy takie jest w rzeczywistości? Często ludzie, którzy w oczach innych mają wszystko wcale nie czują się z tego powodu szczęśliwi. A równie dobrze można nie mieć prawie nic i wiedzieć, że ma się wszystko czego trzeba. Pomyśl o tym co sama masz w swoim życiu i co jest dla Ciebie ważne. Oddałabyś to za ten dom, podróże i co tam jeszcze myślisz, że jest Ci potrzebne?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziecko/ci, to nie "co tam jeszcze" forumowa mądralo.
Tak, tak... tak jej i sobie tłumacz.
Coś "nisko" masz te "chmury".
Szczęście jest w człowieku. Nie na zewnątrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Przecież nie chodziło mi o dzieci. Gdyby autorce posta zależało na dziecku i sama nie mogłaby go mieć, to by pisała o dziecku, a nie wymieniała je jednym tchem z koniecznie bogatym i przystojnym chłopakiem, pięknym domem, podróżami, itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autor/ka wpisu jest prowokatorem/ką lub bardzo nieszczęśliwą osobą.
O ile "komentarze" forumowych prześmiewców spływają po mnie, jak po kaczce, o tyle twój "z głową w..." jest porażający i niebezpieczny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ochroniarza potrzebuje od takich osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie po prostu nie hamują się, tylko naprawdę robią to, co im przyjdzie do głowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gapo, to zwykłe polowanko na wyżej postawioną koleżankę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak naprawdę moja nazwa to limuzyna. Daje ciekawe osiągi.
Podróże pewnie do tych nowoczesnych krajów.
Może trzeba zatrzeć ślady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze i wszędzie znajdziesz jakichś ludzi, którzy mają lepiej od ciebie, i takich którzy mają gorzej, takich którzy "zasługują" i takich którzy "nie zasługują". Nie ma sensu zaprzątać sobie tym głowy. Poza tym jej problemów tak faktycznie nie znasz, równie dobrze ona może zazdrościć tobie. Radzę ci, żebyś się zdystansowała do sprawy. Przecież nie mieszkasz z kuzynką, nie musisz się dowiadywać co u niej itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Matka jej ledwo wiązała koniec z
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...