Korzystałam z usług Studia Effect trzy razy, dwa razy byłam na regeneracji i raz na koloryzacji z regeneracją. Po pierwszej wizycie byłam zachwycona jakością produktów i obsługą, po drugiej już trochę mniej ponieważ obcięto mi "same końcówki" - ok. 3 cm. Mimo to postanowiłam jeszcze raz spróbować i zdecydowałam się na koloryzację. Wierząc w wieloletnie doświadczenie w koloryzacji Pani Julity, o którym zapewniała przy każdej wizycie, zaufałam jej i niestety z mojego może nie do końca pięknego blondu wyszedł sarni brąz, najgorszy kolor z możliwych - pomijając to, że na fotelu usiadłam 20 minut później niż powinnam i farbę nakładała mi praktykantka, mimo że zapisywałam się do Pani Julity, ale Pani Julita była zajęta inną klientką a później telefonem :) Kosmetyki Joico na prawdę świetne ale niestety potrzebna jest też umiejętność i przydałoby się zadbać trochę bardziej o klienta bo tłumaczenie "Pani włosy musiały odpocząć od blondu" jest słabe.
Całe szczęście włosy nie ręce więc odrosną i kolor też się zmieni a Studio Effect będę omijać szeeeeeeeeeeeerokim łukiem :)