Także korzystałam z usługi fryzjerskiej w ramach kuponu Groupon. Wg opisu miało to być: mycie, maska, strzyżenie i modelowanie. Przyszłam do tego salonu z myślą, że w końcu coś zmienię i gdy zobaczyłam fryzjerkę byłam zachwycona. Niestety szybko mi minęło. Zaczynając od tego, że fryzjerka była chora co jest niedopuszczalne! Ciężki oddech (pachnący papierosami:/) przez cała wizytę nie był zbyt miły. Mycie włosów było, maski niestety nie nazwałabym maską (3 minuty na końcówkach włosów), następnie totalnie dziwne strzyżenie (trochę podcięcia, suszenie itd) i kropla jedwabiu, żeby uratować elektryzującą się "szopę". Niestety jedyne co się zmieniło to długość włosów z tyłu, przód był i nadal jest beznadziejny. Moim ulubionym uczesaniem jest teraz kucyk ;/ Do modelowania nie użyto ani grama żadnego specyfiku - tylko szczotka i suszarka - po 5 minutach już nic nie było podkręcone.
Ps do salonu: Co z tego, że kupon był za 24zł - dzięki niemu mieliście reklamę, dużą ilość klientów, którzy powinni wrócić dać Wam naprawdę zarobić. Ja uciekłam i nigdy nie wrócę. Szkoda, bo mam blisko i bardzo podobała mi się oferta kosmetyczna.