Kiedyś to był salon, do którego chodziłam z przyjemnością, Panie były miłe i kreatywne, a przede wszystkim miały czas dla Klientek. Byłam Klientką kilka lat, ale niestety do czasu.. Odkąd salon dostał nagrodę, jakoś usług diametralnie spadła a ceny poszybowały w górę (fakt, że jestem stałą Klientką nie miał już znaczenia). Jakość obsługi zastąpiono tłumem Klientów, przez co przez kilka ostatnich wizyt jedna fryzjerka zajmowała się 4 osobami naraz! Skutek? Spędzanie w salonie 4h, zamiast zwyczajowych 2h na usługę a ostatnio za długo trzymana farba na włosach i kolor duuużo ciemniejszy od umówionego :( Przy kolejnych wizytach zamiast pomóc mi wyjść z tego paskudnego odcienia pofarbowali mi odrosty na kolor.. jaśniejszy niż moje naturalne :(( dramat! Tęcza na włosach, zamiast profesjonalnej usługi.. Nie pomogła reklamacja i prośby o ratowanie koloru włosów.. Nie, oddanie pieniędzy nie załatwia sprawy, trzeba umieć przyznać się do błędu i go naprawić a nie krzyczeć na zrozpaczoną Klientkę przy całym zespole i innych Klientach.. Nie polecam!