Nie polecam usług tej Pani

Pani bardzo arogancka nie panująca nad nerwami.Tylko chce aby ja wychwalać i wtedy jest dobrze.Gorzej jak cos się nie podoba.Jak widać z zakresu szycia bardzo niewielkie wiadomości.Po odszuciu okazało się ,że z jednej strony sukienki przechodzi biały pas a z drugiej granat.W rozmowie telefonicznej owszem pytałą się jak szyć wzdłuż czy poprzecz pasy.Ja nie znając się zasugerowałąm że moze w poprzek.Teraz krawcowa mi zarzuciła ,że ja tak chciałam.ale ja nie jestem krawcową to ona wie jak pasy mogą przebiegać i co można się spodziewać.Podsumowując sukienka uszyta na miarę sukienki chińskiej .Wykończenie skandaliczne.Krzywizny .Część poprawiła potem rzuciła sukienką i powiedziała do widzenia.Jeszcze nigdy mnie nikt tak nie potraktował.Ta pani jest bardzo bezczelna.Bez obycia jak na dzisiejsze czasy.Jej argumentem była odp.że ulgowo mnie potraktowała bo tylko zapłaciłam 180zł a nie 250zł.Ale to nie jest argument.Wynika z tego że to tylko 180zł wiec mam się cieszyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Przykro mi, że Klientka jest niezadowolona. Uszyłam sukienkę zgodnie z życzeniem Klientki, po dokładnych ustaleniach i uważam, że efekt jest bardzo dobry.
Przepraszam za nieporozumienie i chętnie poprawię sukienkę w taki sposób aby Klientce to odpowiadało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1