Nie taki diabeł straszny...

Ukończyłem w tym roku (2015) to liceum i nie mam jakoś powodów do narzekań. Maturę zdałem dobrze nie bez zasługi nauczycieli. Zwłaszcza pani A. Winkler (matematyka) oraz B. Tubis (j. angielski). Wyposażenie szkoły nie jest może szczytowe lecz przyzwoite, jedynym mankamentem są może nico przestarzałe komputery znajdujące się w salach (te w sali informatycznej są ok). Niestety muszę wspomnieć o dyrekcji która nieco negatywnie może wpłynąć na postrzeganie przez uczniów tej placówki jednak z roku na rok jest coraz lepiej. Podsumowując jest to szkoła z dobrym poziomem nauczania mimo że nie pojawia się ona w prestiżowych rankingach (pamiętajmy że to uczniowie swoimi wynikami ustalają pozycje szkoły w rankingach), ma parę drobnych wad do których idzie się przyzwyczaić a niektóre z nich powoli znikają. Nie żałuje wyboru tej szkoły mimo że początkowo miałem zamiar uczęszczać do innej. Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Nie taki diabeł straszny...

A jaka jest atmosfera? Mnie przeraża to, że liceum znajduje się z podstawówką i gimnazjum i będzie mi trudno się odnaleźć. Czy chodzą ludzie nie pochodzący z tamtej szkoły ? Czy opłaca się ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nie taki diabeł straszny...

Nie ma tam podstawówki, a atmosfera jest na prawde fajna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nie taki diabeł straszny...

powyższy post pisał zapewne pan Dyro, bo nie ma jeszcze obsadzonych klas, dużo osób jak miało możliwość wyboru innej szkoły niż VI< IV i VII LO pouciekało do innych szkół. Taka prawda.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie taki diabeł straszny...

ja po roku uciekłem do I LO w Sopocie ,decyzji nie żałuję do dziś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0