Kupiłam tam rower półtora roku temu i jestem z niego bardzo zadowolona. Jednak serwis i obsługa pozostawiają wiele do życzenia. Planując długą zagraniczną trasę zabrałam rower na drobiazgowy przegląd. W zleceniu przeglądu zaznaczyłam wyraźnie, że zależy mi na nasmarowaniu pedałów, ponieważ muszę je samodzielnie zdemontować przed transportem samolotem. Usłyszałam, że na pewno się tym zajmą. Kiedy odbierałam rower, pan właściciel zaczął zarzucać mi, że nie wyczyściłam roweru przed serwisem (trzymam rower w mieszkaniu i po każdej jeździe dokładnie czyszczę rower żeby nie wnosić brudu do pokoju, są jednak miejsca, których nie wyczyszczę bez rozkręcania roweru). Najgorsze jednak było to, że podczas rozkręcania roweru przed lotem okazało się, że nikt z obecnych nie da rady odkręcić pedałów. Znaleziony cudem w ostatniej chwili serwis potwierdził przypuszczenia - pedały nie były ruszane! Okazało się też, że śruby trzymające pedał w całości są w połowie wykręcone, co również jest niedopuszczalne po dokładnym przeglądzie. Ogólnie: sklep OK. Serwis do niczego, nie polecam i nigdy więcej z niego nie skorzystam.