Właśnie wróciłam z restaturacji. Niestety nie zachwyciło mnie to miejsce. Po pierwsze kelner zupełnie nie był zorientowany w karcie, nie potrafił nic powiedzieć na temat potraw. Na zadane pytanie odpowiadał, że wszystko ma pani napisane w karcie...ale to mogę jeszcze zrozumieć może jest nowym pracownikiem ( choć powinien najpierw zostać przeszkolony zanim zacznie pracować na sali).
Byliśmy w kilka osób, główne danie nie zostało nam wszystkim razem podane w jednym czasie najpierw otrzymały dwie osoby później podano następne, a po kolejnych 5 minutach ostatnie osoby otrzymały danie główne... jakieś nieporozumienie. Co do jedzenia to może wszyscy mieliśmy pecha i nasz wybór nie był do końca trafny, ale po prostu było niesmaczne. Mięso niezależnie od tego czy była to pierś z kurczaka czy wieprzowina wszystko smakowało dokładnie tak samo, może dlatego, że wszystko było obsypane dużą ilością przypraw i to w dodatku tych samych (szczególnie oregano). Pomijam włos w deserze. Ogólnie knajpa wypada bardzo słabo. Zastanawiam się kto napisał te pochlebne opinie o restauracji?