Uwaga na tę szkołę!
Do szkoły zapisałam się we wrześniu 2011 r. skuszona promocją. Niestety szybko okazało się, że szkole zależy tylko na finansach, nie na osobach, które uczęszczają na zajęcia. Odkąd zapłaciłam pierwszą ratę zaczęły się schody. Zajęcia rozpoczęły się z 2 tygodniowym opóźnieniem, a obsługa ociągała się z odpowiedzią kto będzie lektorem oraz kiedy zajęcia się rozpoczną. Po rozpoczęciu zajęć okazało się, że zajęcia zamiast odbywać się w ładnej szkole, której zdjęcia mają na stronie, odbywają się w jakiejś okropnej, starej klasie w szkole poza siedzibą firmy. Zniechęcało mnie to do nauki, światło z neonówek raziło w oczy i ledwo słyszałam lektora z drugiego końca kiszkowatej sali. Nic nie pomogły moje uwagi i prośby o zmiany miejsca z "back to komuna" na bardziej godne (jak siedziba szkoły). Jeśli taka jest polityka firmy trzeba było o tym poinformować na początku, przed przystąpieniem do kursu.
Podczas rozpoczęcia mojej nauki grupa liczyła kilkanaście osób, potem drastycznie uszczuplała. Zdecydowanie ODRADZAM naukę w tej nieprofesjonalnej szkole.
A te super pozytywne opinie to chyba sami sobie piszą.