Niezła szkoła...

Skończyłem tą Uczelnię na ekonomii i oprócz niezbyt przyjaznych "łazienek" (żeby nie powiedzieć 'kibli'...) i średniego baru, nie mam im nic do zarzucenia. Nie jest najtrudniej, bo to nie PG, nie jest najłatwiej, bo to jednak studia - i tak ma być! Wykładowcy różni, jedni bardziej inni mniej wymagający, jak wszędzie. Ale przynajmniej u mnie wszyscy kompetentni w tym co mówią - i to się liczy. Rektor zawsze chętny do rozmowy ze studentami, jeśli tylko reprezentują normalny poziom. :] Panie w dziekanacie skarb. Mam licencjat, teraz wybieram się na mgr i nie mam żadnych kompleksów, więc myślę że wybór był dobry...no i te przerwy obiadowe na plaży. Bezcenne... ;] P.S. Zainwestujcie w budynki dla studentów!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niezła szkoła...

Całkowicie zgadzam się z Marcinem..łazienki wywołują odruch w...w salach śmierdzi wilgocią i stęchlizną, farba na ścianach się łuszczy. Wykładowcy jak wszędzie..różni..jedni przychodzą po to, aby przeczytać to co mają na slajdach, inni są nad przerost ambitni i uważają, że ich przedmiot jest najważniejszy, jeszcze inni potrafią tak zaciekawić tematem, że naprawdę szkoda, że czas nie jest z gumy..co do Pań z dziekanatu..było ok na początku, potem prawie cała "stara kadra"zaciążyła;)i poprzyjmowane zostały Panie na staże itd, które nie miały o niczym zielonego pojęcia nawet po kilku miesiącach, mi zapadł w pamięć taka blondyna,troszkę przy sobie, taka zołza,człowiek miał wrażenie, że pracuje ona tam za kare,nie uprzejma, w ogóle szkoda słów..ale reszta jak najbardziej sympatyczna. Zajęcia najpóźniej do 18.35 nie tak jak na innych uczelniach,nie ma raczej jakiś głupich okienek, a nawet jak są to w czasie kiedy jest ciepło, na pewno nikomu nie będzie się nudzić;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Niezła szkoła...

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam!!! Panie w dziekanacie zawsze są pomocne i sympatyczne. Nie to co na Uniwerku. Mam porównanie, więc wiem. Oglnie panuje fajna atmosfera, co do łazienek to daje do myślenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Niezła szkoła...

Nieprawda!! Panie w dziekanacie to skarb, zawsze starają się pomóc...zawsze, gdy już przyjedziesz, to cię przyjmą, chociaż to nie w godzinach ich pracy! Dziekanat naprawdę funkcjonuje ok...na innych uczelniach jest gorzej, tam to dopiero są zołzy. W każdą sobotę mają otwarte, a i w niedziele niektóre ( biedne...). Gorzej jest z innymi jednostkami...bo albo mają zamknięte, albo się spóźniają...(mówię tu głównie o weekendach, bo przecież na tym zależy studentom zaocznym).

Ogólnie to polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0