Niezwykle kreatywne i elastyczne studio projektowe

Z przyjemnością wystawię pozytywną ocenę Studio Loko. Moje mieszkanie urządzone zostało rok temu. Zanim trafiłam do Loko, współpracowałam z trzema pracowniami. Loko znalazło rozwiązania, na które nie wpadli inni i podgodziło moje wszystkie oczekiwania. Dziewczyny są kreatywne, nie pracują wg schematów, potrafią praktycznie doradzić i nie wrzucają do projektów lamp za 30 tyś złotych, jeśli mklienta na to nie stać. Słuchają potrzeb i możliwości klienta. Nadzór został wykonany wzorowo. Usterki, zgłoszone przeze mnie w trakcie odbioru dopilnowano by zostały usunięte w deklarowanym terminie. Gorąco polecam i sama kolejny raz zaczynam współpracę przy projektowaniu hotelu :) Pozdrawiam Was!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 32

Poprawki z naszego protokolu odbioru- luty 2017 nie zostaly do dnia dzisiejszego wykonane. Malo tego wychodza caly czas nowe problemy, rekojmia- to u Loko slowo obce!
Wszystko co Loko wykonalo i nadzorowalo w naszym domu musielismy poprawiac. 30 tys na lampe- u nas nie wystarczylo nawet na zwykle lampy, bo polowe budzetu, ktory mialo na remont Loko chcialo wziasc dla siebie, pomimo ogromnej prowizji za projekt i nadzor. Pani opinia jest tylko i wylacznie odpowiedzia na moja negatywna, Pani Beato!!! Przed takimi firmami jak Loko trzeba ludzi ostrzec! wszystkie negatywne opinie sa kasowane!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3