Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalisty w celu rozstania się z bólem - to gorąco polecam Pana Romana Beń z Sopotu :-)
Do Pana Romana trafiłam z polecenia osoby, która nie tylko sama skorzystała z pomocy z rewelacyjnym skutkiem, ale i jej bliscy.
Trafiłam w bardzo złym stanie mojego kręgosłupa (byłam po badaniu MRI i miałam zalecenia do operacji) miałam częste i poważne trudności z poruszaniem się, który wiązał się z silnymi bólami, po udzielonej mi profesjonalnej pomocy jak na razie o operacji nie ma "mowy", kolejnym moim dylematem był łokieć tenisisty - też ortopeda zalecił mi zabieg, ale i w tym wypadku ręka została usprawniona przez niezwykłą umiejętność właśnie tego specjalisty - o bólu nie ma nawet mowy :-) również cierpiałam od wielu lat na bardzo silne migreny o strasznym przebiegu, które często trwały do 3 dni - po ok. 2-3 masażach bóle w sposób znaczny zminimalizowały się, a ból zdecydowanie złagodniał, a teraz bóle bywają rzadko, uszkodziłam sobie kolano, nie mogłam swobodnie chodzić, żyłam w ciągłym bólu, trafiłam do ortopedy i otrzymałam skier. na zabieg, zdecydowałam się na masaż u P. Romana i co? oczywiście chodzę bez stabilizatora, bez leków i bez bólu